דלתות זכוכית

זה שקוף,זה יפה וזה דלתות של אדר זכוכית!

עיצוב, ייצור והתקנת דלתות זכוכית מעוצבות בהתאמה אישית ובשלל עיצובים. הדלתות  של אדר זכוכית מצטיינות בשילוב של איכות, מראה מרהיב ופונקציונאליותהתאמת הקוש העיצובי על פי דרישות הלקוח מכל בחינה, בין אם מדובר בדלתות חוץ  או בדלתות פנים.

 

דלתות זכוכית למשרד

 

דלתות זכוכית למטבח

 

דלתות זכוכית לאמבטיה

 

דלתות הזזה מזכוכית

צור איתנו קשר

שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

טלפון

הודעה

 

דלתות זכוכית

דלתות זכוכית מותקנות לרוב במשרדים ובמקומות ציבוריים כמו מרפאות, שם המטרה היא לשדר יוקרה ואלגנטיות ויש בהם בהחלט אלמנט פתוח לקהל. אם הדלת היא מזכוכית סימן שכל אחד יכול להכנס ולבקר. אין לנו מה להסתיר ואנו בהחלט מעוניינים להיות פתוחים לקהל.

בבתים פרטיים כמובן לא מתקינים דלתות חוץ מזכוכית, בכל אופן בית הוא מקום פרטי, אבל ניתן בהחלט לשים דלת זכוכית בדלתות פנים. מקובל להתקין דלתות זכוכית במטבח, בחדרי ארוח כמו בסלון, כחלק מעיצוב החדר. היתרון הגדול שלהן שהן יוצרות תחושת מרחב עם הרגשה של מקום יוקרתי ואלגנטי במיוחד. כמו כן דלתות זכוכית נפלאות למקלחונים ובחדרי רחצה, שם הן משמשות כתוספת עיצוב לחדר ובהחלט מוסיפות נוי. 

 

 דלתות זכוכית כטרנד עיצובי

דלתות זכוכית הן טרנד שהולך וכובש את השוק, וניתן היום למצוא דלתות זכוכית בדוגמאות רבות. לא מדובר רק בזכוכית חלקה ושקופה יש בהחלט גם דלתות עם זכוכית מודפסת, זכוכית מקושטות ומעוצבות בדגמים מתאימים לפי המקום והענין. יש אפשרות לקשט את דלת הזכוכית או לכתוב עליה כיתוב כלשהו בעזרת צריבה והדבר עושה רושם עדין וגם יפה במיוחד.

כדאי לדעת כי דלתות זכוכית אינן מעבירות רעש, ולכן מתאימות לדלתות פנים ביתיות, אם רוצים לבטל את תכונת השקיפות ולהנות מדלת זכוכית אטומה אפשר להכהות אותה באמצעות זכוכית מיוחדת שהופכת אותה לדלת בצבע כהה.

 

דלתות זכוכית מחוסמת – בשביל הבטיחות

הבעיה העיקרית של דלתות זכוכית שהן עשויות מ…זכוכית ואם מישהו ברוב כעס יטרוק אותה, המחיר עלול להיות יקר. לפעמים מנגנון הנעילה של דלתות זכוכית עדין יותר ובעייתי, והדבר הזה גורם לדלת להיות יציבה פחות. יש לבדוק בשעת הקניה אם הדלת חזקה דיה, איך היא ננעלת, והאם היא מוגנת מפני שבירה או רסיסים מסוכנים. 

אנחנו באדר זכוכית מקפידידם על שימוש בחומרים איכותיים בלבד ונותנים אחריות הן על המוצר והן על ההתקנה.

 

לחצו לסגירת התפריט