דלתות זכוכית לאמבטיה

עיצוב בזכוכית

יש ללחוץ על כפתור העריכה

כניסה לאדריכלים

יש ללחוץ על כפתור העריכה

 

 דלתות זכוכית כחלק מעיצוב חדר הרחצה

דלתות זכוכית הן קודם כל יפות, שקופות, ומגדילות את חלל האמבטיה שבד"כ הוא חלל קטן באופן יחסי לחללי הבית. עקב עלותן  הנמוכה והיכולת להתקין אותן ללא עבודת בנייה והכנה הן מועדפות בהפרדת חללים באמבטיה. דלתות זכוכית לאמבטיה מצטיינות בנוחות מרבית, עוביין 8 מ"מ והן כמעט לא תוספות שטח בחדר הרחצה.

 

 

 

איזה זכוכית בוחרים?

אי אפשר לבחור זכוכית דקה מדי, היות והדלת אמורה להיות יציבה בפני תנועות וזעזועים. מומלץ ביותר זכוכית בעלת עובי של 8 מ"מ, שזה עובי מספק בהחלט.  מי שרוצה דווקא זכוכית דקה, יכול להרכיב דלתות זכוכית לאמבטיה בעובי של 6 מ"מ, זאת בתנאי שהדלתות נתונות בתוך מסגרת מתכת שמחזיקה אותה ומוסיפה לה יציבות.

באדר זכוכית אנו מייצרים את המוצרים ולכן אתם יכולים להפסיק לחפש אחרי דלת בעיצוב מסויים, פשוט לייצר אותו. תוכלו לבחור זכוכיות שונות חלקן מעוטרות בהדפסים, חלקן באמצעות צריבה, מזכוכית לבנה ("חלבית"), שקופה וכל מה שתחפצו

איך מחליטים

תלוי כמובן בנתוני החדר, בהוצאה שרוצים להקדיש לכך, ובגודל האמבטיה והסגנון. כמו שאר פריטי העיצוב בחדר יש להתאים גם את דלתות זכוכית לאמבטיה לשאר האלמנטים בחדר הרחצה. יושבים יחד עם מומחים לעיצוב אמבטיות ומתכננים את כל פריטי החדר, כולל המקלחון ודלתות הזכוכית שלה.

דלתות זכוכית לאמבטיה הם למעשה סוגי מקלחונים, והם משמשים תחליף לקיר. כך יוצרים מחיצה מפני התזת מים לחדר האמבטיה ושטיפה מיותרת של החדר כולו. לפעמים חלק מן הסגירה הוא קיר יציב וחלק ממנו היא הדלת, ולפעמים מתקינים רק דלת הזזה כשכל כולה סוגרת את המקלחון.

דלתות זכוכית לאמבטיה יכולות להיות בגדלים שונים ובצורה משתנה, הכל תלוי בצורך הספציפי של החדר. ישנם דלתות ישרות ויש מתעגלות, מקלחונים פינתיים נמצא בעיקר התקנה של דלתות זכוכית לאמבטיה בצורת חצי עיגול הסוגרת את הפינה היטב.