דלתות זכוכית לאמבטיה

צור איתנו קשר

שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

טלפון

הודעה

 

רוצים לקבל אמבטיה יפה עוד יותר? התקינו לה דלתות זכוכית!

כאשר מתקינים מקלחון לאמבטיה חושבים קודם כל על נוחות השימוש. המקלחון הוא מקום נפלא להתרעננות ואפשר להוסיף לו אלמנטים בלי סוף. הענין הוא שצריך לסגור את המקלחון בדלת או בקיר, ולשם כך המציאו את דלתות הזכוכית שמתאימות לשם כמו כפפה ליד. 

למה דווקא דלתות זכוכית

דלתות זכוכית הן קודם כל יפות, שקופות, ומוסיפים ברק לחדר האמבטיה. שלא נדבר על העלות הנמוכה שלהן, שהופך אותן למועדפות פי כמה. דלתות זכוכית לאמבטיה מצטיינות בנוחות מרבית היות והן דקות מאד וכמעט לא תוספות שטח בחדר הרחצה.

איזה זכוכית בוחרים? אי אפשר לבחור זכוכית דקה מדי, היות והדלת אמורה להיות יציבה בפני תנועות וזעזועים. מומלץ ביותר זכוכית בעלת עובי של כשש מ"מ, שזה עובי מספק בהחלט.  מי שרוצה דווקא זכוכית דקה, יכול להרכיב דלתות זכוכית לאמבטיה בעובי של ארבע מ"מ, זאת בתנאי שהדלתות נתונות בתוך מסגרת מתכת שמחזיקה אותה ומוסיפה לה יציבות.

בחנויות מתמחות תמצאו מבחר מגוון של דלתות זכוכית לאמבטיה, ויש דגמים יפים ושונים. חלקם מעוטרים בציורים מענינים באמצעות צריבה, חלקם בנויים מזכוכית לבנה ("חלבית"), ובחלקם ייצרו הטבעה כלשהיא.

איך יודעים מה לבחור? תלוי כמובן בנתונים, בהוצאה שרוצים להקדיש לכך, ובגודל האמבטיה והסגנון. כמו שאר פריטי העיצוב בחדר יש להתאים גם את דלתות זכוכית לאמבטיה לשאר האלמנטים בחדר הרחצה. יושבים יחד עם מומחים לעיצוב אמבטיות ומתכננים את כל פריטי החדר, כולל המקלחון ודלתות הזכוכית שלה.

דלתות זכוכית לאמבטיה הם למעשה סוגי מקלחונים, והם משמשים תחליף לקיר. כך יוצרים מחיצה מפני התזת מים לחדר האמבטיה ושטיפה מיותרת של החדר כולו. לפעמים חלק מן הסגירה הוא קיר יציב וחלק ממנו היא הדלת, ולפעמים מתקינים רק דלת הזזה כשכל כולה סוגרת את המקלחון.

דלתות זכוכית לאמבטיה יכולות להיות בגדלים שונים ובצורה משתנה, הכל תלוי בצורך הספציפי של החדר. ישנם דלתות ישרות ויש מתעגלות, מקלחונים פינתיים נמצא בעיקר התקנה של דלתות זכוכית לאמבטיה בצורת חצי עיגול הסוגרת את הפינה היטב.

 

לא משנה מה תבחרו, תמיד דלתות זכוכית לאמבטיה ישביעו את רצונכם ויקשטו את החדר היטב!

דלתות זכוכית לאמבטיה

לחצו לסגירת התפריט