חיפוי קירות מטבח

חיפוי קירות מטבח

המטבח הוא הלב של הבית, כן גם עם נתזי השמן, שאריות הרוטב ובעיקר האהבה שאפשר לטעום בכל ביס. במילים אחרות, עבור רובנו, הבית כולו סובב סביב המטבח ולכן העיצוב שלו הוא כל כך משמעותי.

אנו באדר זכוכית מאמינים כי עיצוב המטבח שלך צריך לשקף אותך, את הייחודיות שלך ואת החזון שלך לכל הבית. אם בעבר עיצוב קירות המטבח היה בעייתי מכיוון ותנאי המטבח היו מגבילים מאוד, הודות לשיטות חדשות ביכולתנו להעמיד לרשותך מגוון רחב של עיצובים ואפשרויות לקירות המטבח שלך אשר יחזיקו מעמד לשנים רבות – ומעבר למראה הפנטסטי שיספקו לך – יהיו פרקטיים לשימושי המטבח העיקריים.

 

חיפוי קירות מטבח    חיפוי קירות מטבח2    חיפוי קירות מטבח3    חיפוי קירות מטבח4

מטרת החיפוי לקירות המטבח

המטרה הראשונית של חיפוי הקירות היא ההגנה עליהם מתנאי המטבח. בניגוד לאזורים אחרים בבית, הלחות במטבח היא גבוהה והסיכון של כתמים מאוכל ומבישולים גבוה גם הוא, התוצאה בדרך כלל היא כתמים ופגמים בקירות.

במילים אחרות, חיפוי קירות מטבח באופן מקצועי יגן על הקירות שלך ויחסוך לך את המאבק בכתמים על קירות המטבח שלך, כמו גם יאפשר לך ניקיון פשוט ומהיר של המטבח.

מגנים על המטבח שלך מכל הכיוונים

חיפוי קירות המטבח יכול להיעשות בעזרת מגוון חומרים אשר לכל אחד יש את היתרונות העיצוביים שלו וכולם נוחים לניקוי, חזקים מספיק על מנת לעמוד בתנאי אזור המטבח וניתנים להתקנה בקלות, בידיים מקצועיות כמובן. את החיפוי ניתן להזמין בהתאמה אישית לפי הצרכים והגודל של המטבח שלך והוא יכול להיות מותאם לכל קירות המטבח, לרצפה, לתקרה ואפילו לארונות המטבח וכל זאת באמצעות זכוכית מעוצבת המיוצרת ומודפסת במפעל שלנו. בעזרת עיצוב וצביעה מתקדמים של זכוכית, אנשי המקצוע שלנו יכולים ליצור מראה ייחודי ומרהיב ובכך להפוך את המטבח שלך ליצירת אומנות של ממש.

אדר זכוכית – חיפוי קירות מטבח בהתאמה אישית

אדר זכוכית הוקמה בשנת 2002 ומאז מעניקה שירותים מקצועיים של עיבוד וחיסום זכוכית. אנו מציעים שירות מלא הכולל ליווי משלבי העיצוב הראשוניים, דרך הייצור במפעלי החברה ועד להתקנה בנכס שבבעלותך, כאשר בתי עסק המעוניינים בכך מוזמנים ליצור עמנו קשר לטובת שיווק המוצרים שאנו מייצרים לקהל לקוחותיהם.

אנחנו מזמינים אותך ליצור עמנו קשר ממש עכשיו, להסביר לנו את הצרכים שלך ולקבל את המטבח שתמיד רצית, שיישאר איתך למשך שנים רבות, מבלי לשבור את הכיס.

לחצו לסגירת התפריט