זכוכית מודפסת למטבח

זכוכית מודפסת לעיצוב הבית

זכוכית מודפסת – תמונות

זכוכית מודפסת -קירות מטבח

הדפסה על זכוכית

הדפסה על זכוכית נועדה לאפשר יצירות שונות ודוגמאות שונות על גבי משטחי זכוכית. הדפסה על זכוכית נעשית באמצעות מכשור מיוחד, אשר מדפיס כל תמונה או דוגמא על משטח הזכוכית. ישנם שני סוגים עיקריים של הדפסה על זכוכית.

הסוג הראשון הוא הדפסה על צד אחד של הזכוכית. לרוב, מדפיסים את הדוגמא כשהיא הפוכה (כמו כתב ראי) על צד אחד של הזכוכית, ובפועל, השימוש בזכוכית נעשה מצידה השני, כך שהדוגמא נראית בצורתה הנכונה. הסוג השני של הדפסה על זכוכית הוא יצירה של זכוכית בעלת מספר שכבות, כאשר ההדפסה נמצאת בין השכבות. שיטה זו מתאימה למשטחי זכוכית שעתיד להיעשות בהם שימוש פעיל, והמטרה היא ששכבות הזכוכית יגנו על ההדפסה.

שימושים של הדפסה על זכוכית

השימושים של הדפסה על זכוכית הם אינסופיים כמעט.

הדפסה על זכוכית הופכת כל משטח זכוכית ליצירת אומנות, בה ניתן להשתמש לעשרות מטרות שונות. מן הזכוכית ניתן ליצור שמשה לחלון, מראה, חיפוי לקירות של מטבח או של חדר אמבטיה, חיפוי לרהיטים, כלים סניטריים ומכשירי חשמל שונים, תמונות אומנותיות, וגם קרשי חיתוך ומוצרים אחרים רבים נוספים. היתרון של הדפסה על זכוכית הוא הגיוון הרב שהיא מאפשרת, בכך שלמעשה אין כל הגבלה באפשרויות ההדפסה, וממש כפי שניתן להדפיס כל דבר על גבי נייר, כך ניתן להדפיס כל דבר על גבי הזכוכית.

כאשר עושים שימוש בזכוכית מודפסת לעיצוב הבית, כמו לחיפויי זכוכית וכדומה, חשוב לתכנן מראש את המראה הרצוי, על מנת להתאים את ההדפסה הנכונה על הזכוכית הנכונה. כאשר מבצעים הדפסה על זכוכית על מנת להפוך אותה למראה או לשמשה, מומלץ לזכור שלא ליצור הדפסה צפופה מידי, אלא להסתפק בדוגמא עדינה, על מנת שניתן יהיה לעשות שימוש בזכוכית למטרה המתאימה, מבלי להסתיר את הנוף או את ההשתקפות שבמראה.

מוצרים עם זכוכית מודפסת

צור איתנו קשר

שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

טלפון

הודעה

 

זכוכית מודפסת למטבח – מראה המושלם

הדפסה על זכוכית היא תהליך שדומה כמעט בכל דבר להדפסה על נייר. הדפסה על זכוכית יוצרת זכוכית במראה יפה במיוחד, ומגוון מאד, לכל מטרה שהיא.  ההדפסה חזקה ועמידה לאורך שנים ומתבצעת באינספור דוגמאות.

דוגמאות להדפסה על זכוכית

לחצו לסגירת התפריט