זכוכית מעוצבת למטבח - אדר זכוכית

חיפוי זכוכית מעוצבת למטבח – היופי שבמטבח!

חיפוי קיר במטבח, הינו  אחד הטרנדים הפופולאריים בתחום העיצוב בשנים האחרונות. משמעותו הרכבת פאנל זכוכית על קיר שלם או חלק מהקיר. יש לו גם היבט פונקציונאלי – הגנה על הקיר עליו הוא מותקן מפני נזקים, כתמים, שריטות ועוד. אך הוא משמש בעיקר כאלמנט עיצובי מרשים שיכול לשדרג כל חלל. אשר מעניק ומשדר מראה קלאסי, אלגנטי ונקי והופך לאלמנט עיצובי מרכזי בחדר.

קלפות זכוכית

מודפסות או חלקות, חשמליות או מכניות,  המטבח המודרני אינו יכול להיות מושלם בלי קלפות זכוכית.  באדר זכוכית אנו מייצרים את הקלפות בכל הסגנונות ובהתאמה אישית.

מדפי זכוכית

מדפי זכוכית לא חייבים להיות מלבניים או מרובעים ישרים, אפשר בהחלט לצאת מהקופסא ולבנות אותם בצורה הרבה יותר יצירתית. מדף יכול להיות מעוגל, אליפסה, משונן, או אפילו בצורה גלית.

זכוכית מודפסת

הדפסה על זכוכית נועדה לאפשר יצירות שונות ודוגמאות שונות על גבי משטחי זכוכית. הדפסה על זכוכית נעשית באמצעות מכשור מיוחד, אשר מדפיס כל תמונה או דוגמא על משטח הזכוכית

חיפוי קירות מטבח

חיפוי קירות מטבח יכול להיות עשוי ממגוון חומרים, כמו למשל קרמיקה, אבן טבעית, שיש, גרניט פורצלן, זכוכית, נירוסטה, מתכת, עץ וכן הלאה. כל חומר כזה יוצר מראה שונה למטבח, מאפשר בחירה של טקסטורות שונות ושל תחושות שונות.

צור איתנו קשר

שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

טלפון

הודעה

 

חיפוי זכוכית מעוצבת למטבח – למה?

חיפוי זכוכית למטבח מחליף, בשנים האחרונות, את חיפויי הקרמיקה. אמנם עדיין רואים קרמיקה במטבחים רבים, אך יותר ויותר אנשים וגם מעצבים מעדיפים להשתמש כיום דווקא בחיפוי זכוכית למטבח, בזכות העדינות שלה, הברק שלה והעיצוב שלה. חיפוי זכוכית למטבח משמש לקירות, כמו גם לריהוט ואפילו למקררים וכדומה.

חיפוי זכוכית מעוצבת למטבח, כאמור, הולך ונעשה נפוץ יותר ויותר. מדוע? הנה כמה יתרונות של חיפוי זכוכית למטבח:

זכוכית מעוצבת למטבח – פרקטיקה של הזכוכית

המטבח הוא לא רק חדר מעוצב… המטבח אמור לשמש אותנו פעמים רבות במהלך היום, והוא אמור להיות נוח ופרקטי, הן לעבודה השוטפת והן לניקיון. לכן, המטבח צריך להיות לא רק מעוצב בצורה יפה, אלא גם בצורה פרקטית ונוחה לעבודה ולניקוי. חיפוי זכוכית מעוצבת למטבח עונה על הדרישה הזו. הזכוכית צוברת מעט מאד לכלוך, וקל מאד לנקות אותה, ללא צורך בחומרים מיוחדים. חיפוי זכוכית מעוצבת למטבח מעלה בקרב אנשים מסוימים חשש משבירה או ניפוץ, אולם למעשה, הזכוכית בימינו חזקה ויציבה, והחשש אינו מציאותי.

אפשרויות עיצוב בחיפוי זכוכית מעוצבת למטבח

חיפוי זכוכית מעוצבת למטבח יוצר מבחר ענק של אפשרויות עיצוב למטבח. הזכוכית קלה מאד לעיבוד, וניתן ליצור ממנה עשרות סגנונות של דוגמאות ועיצובים. חיפוי זכוכית למטבח יכול להיות מינימליסטי, עם עיצובים דקים ועדינים, או עמוס בדוגמאות, צורות גיאומטריות וכדומה – הכול כיד הדמיון הטובה על המעצב. בזכות מגוון האפשרויות הגדול, כל אחד יכול ליצור טביעה אישית של הסגנון הפרטי שלו במטבח. בנוסף, חיפוי זכוכית למטבח שעשוי היטב, יוצר מראה חמים ונעים למטבח, תוך שמירה על הפרקטיקה והקו הנקי המודרני.

חיפוי זכוכית מעוצבת למטבח נותן תחושת מרחב

חיפוי זכוכית מעוצבת למטבח יוצר תחושה של מרווח, חלל גדול ומרחב. כל סוגי הזכוכית – שקופה, אטומה, בהירה או כהה – בזכות מבנה החומר, יוצרים מראה רחב ותחושה של שטח גדול. באמצעות שימוש נכון בחיפוי זכוכית מעוצבת למטבח, ניתן ליצור מטבח בעל מראה ייחודי שמהווה הרבה יותר מסתם חיבור של חפצים. אנו באדר זכוכית בטוחים כי חשוב לתכנן מראש את הקווים העיצוביים של החיפוי ושל העיצוב הכללי של המטבח, על מנת להשיג מראה מושלם.

לחצו לסגירת התפריט