אלמנטים של זכוכית המשדרגים את עיצוב הפנים

עיצוב פנים הבית בעזרת אלמנטים מזכוכית

תפקידה של מעצבת הפנים הוא רב ועל כתפיה מונחות לא מעט משימות הקשורות לעיצוב הבית בצורה פרקטית ומזמינה, אלמנטים שהפכו להיות מאוד נפוצים בשנים האחרונות וכך גם פרקטיים, הם אלמנטים מזכוכית, אשר ניתן לשלב בכל חלק של הבית.

בשל הפופולריות הרבה בקרב הציבור והמודעות לעיצוב בית מזמין ופרקטי, יש לא מעט אנשים המעוניינים להשתמש בשירותיה של מעצבת פנים, על מנת לזכות בבית מרשים ויוקרתי ולהפוך כל פינה משמימה בביתם למרשימה ופרקטית. מסיבה זאת, אנשים רבים בוחרים שלא להתחיל שיפוץ טרם הגעתה של מעצבת פנים לביתם.

הטרנד הלוהט – שילוב של זכוכית

זכוכית היא חומר שיקי ויוקרתי שיכול לשדרג פלאים כל חלל משמים לחלל מודרני ומעוצב בעל אמירה ברורה ונקייה. בעיצובים המודרניים, מרבים להשתמש באלמנטים מזכוכית ולשלב אותם בצורה מרשימה בכל חלל באשר הוא. אלמנטים מזכוכית יכולים לבוא בווריאציות שונות, אם זה אבני זכוכית, זכוכית צרובה, מראות מרשימות שמגדילות כל חלל, זכוכית בגוונים אותנטיים ועוד תצורות שונות שיכולות לשדרג כל חלל סטנדרטי ליוקרתי ומזמין.

היכן ניתן לשלב את כל היופי הזה?

בחלל הסלון ובכניסה

חלל  הסלון הוא מקום מצוין לשלב בו זכוכית, תוכלו לשלב זכוכית בדלת הכניסה לבית וליצור כניסה מרשימה, כזאת לא ניתן להתעלם ממנה, תוכלו לשלב בצידי הדלת או מעל דקורציה מרהיבה של אבני זכוכית בגוונים שונות, תוכלו לתלות מראות מרשימות על הקירות בסלון או בכניסה לבית, תוכלו לחפות בזכוכית עמודים בחלל הסלון ועוד.

שילוב של זכוכית במרפסת או בגינה

גם בגינה תוכלו לשלב זכוכית, אם זה אבני זכוכית המשולבים עם רצפת בטון, או בריכת נוי לדגים העשויה זכוכית חסינה ועבה.

שילוב של זכוכית בחדר השינה

חדר השינה יכול להפוך ליוקרתי ומזמין עם שילוב נכון של זכוכית, תוכלו לבנות מדפנים מזכוכית להנחת פריטי נוי או מוצרי קוסמטיקה, לתלות מראות גדולות, לשלב בדלתות הפנים זכוכית ועוד.

שילוב של זכוכית בחדר הרחצה

זכוכית בחדר הרחצה יכולה להשתלב נהדר, הרי הזכוכית אינה סופחת מים, כך שתוכלו לשלב אבני זכוכית כמחיצה בין האמבטיה לחלל או כדקורציה מרשימה המשתלבת עם ארונות האמבטיה ועוד.

המאמר באדיבות מיטל אלמגור

לחצו לסגירת התפריט