האם זכוכית היא חומר בטיחותי עבור דלתות כניסה?

דלתות כניסה מזכוכית

דלתות בשילוב זכוכית הפכו לשם ודבר בתחום עיצוב דלתות כניסה לבית והן משלבות מראה אותנטי מרשים לצד מראה יוקרתי, כזה שלא ניתן לסרב לו. הפופולריות של דלתות כניסה מזכוכית מוכרות לנו היטב כבר מתקופות העבר של בתי המלוכה, בטירות וארמונות יוקרתיים באירופה, אך את כל השיק היוקרתי הזה, יכול כיום כל אחד להביא לפתח ביתו. את דלתות הכניסה ניתן למצוא עשויות מזכוכית אחת גדולה, כמו למשל – בחנויות, משרדים ואפילו בבתים מודרניים, או למצוא דלתות מחומרים שונים המשולבות עם זכוכית צרובה או אבני זכוכית מרשימות.

לכאורה חומר הזכוכית אינו נשמע בטיחותי, שהרי זכוכית היא חומר שביר המתנפץ בקלות ואנו רגילים לראות זאת מכוסות וצלחות שצונחים על הרצפה ומתנפצים לרסיסים אך כאשר מדובר על דלתות זכוכית, הדבר הוא שונה לחלוטין, מכיוון שאת דלתות הזכוכית מייצרים מזכוכית חזקה ביותר, כזאת שלא נשברת בקלות, מה שהופך אותה לבטיחותית ביותר ופופולרית בבתים בעיצובים מודרניים.

מגוון סוגי דלתות זכוכית

את דלתות הזכוכית ניתן למצוא בכמה אופציות: האופציה הראשונה היא – דלת העשויה כולה מזכוכית כפי שאנו רגילים לראות בויטרינות של חנויות או משרדים, אך כמובן שניתן לשלב גם זכוכית מחוספסת לצורך פרטיות ועיצוב מרשים. האופציה השנייה היא – לרכוש דלתות המשולבות זכוכית, כלומר שילוב של עץ וזכוכית, שילוב של אלומיניום, פח, נירוסטה ועוד מגוון חומרים אחרים. מעבר לכך, את הדלתות הללו ניתן לשלב במגוון רב של צבעי זכוכית ופרזולים שונים לקבלת מראה אותנטי ומיוחד, כזה שיקנה לכם שיק ויוקרה.

התאמת דלתות הכניסה לעיצוב הבית

את דלתות הכניסה מומלץ להתאים בקפידה לעיצוב הבית, כך שיהיה קשר ישיר בין פנים הבית לדלת, כך שתקבלו שילוב מנצח בין דלת הכניסה לשאר האלמנטים סביב. לדוגמא – אם ביתכם מעוצב בסגנון כפרי, תוכלו לבחור בדלת כניסה מעץ מלא בשילוב זכוכית צבעונית וקבלת מראה כפרי, אך אם ביתכם מעוצב בסגנון מודרני, תוכלו לבחור דלת כניסה מאלומיניום או מעץ בגוון לבן בשילוב זכוכית עם פרזולים עדינים ומיוחדים למראה מושלם.

המאמר באדיבות: ארפל דלתות כניסה

לחצו לסגירת התפריט