עיצוב דלתות כניסה בשילוב זכוכית

דלתות כניסה בשילוב זכוכית

דלתות הכניסה לבית הן דלתות מרכזיות בעלות משמעות רבה בכל הקשור לעיצוב הבית, הרי הן אלה שנותנות את הרושם הראשוני של כל אדם הנכנס לביתנו, אך בד בבד הן גם מעניקות לנו ביטחון ושקט נפשי כאשר אנו לא בבית או כאשר כל בני הבית ישנים. מסיבה זאת, על דלתות להיות גם חזקות ובעלות מנגנון נעילה איכותי וגם עליהן להיות מעוצבות בטוב טעם. בחירת דלתות הן לא עניין של מה בכך, שהרי קיימים לא מעט סוגים של דלתות, חלקן דלתות מאסיביות ואיכותיות וחלקן דלתות יותר סטנדרטיות ופשוטות.

הטרנד האחרון – דלתות בשילוב זכוכית

דלתות כניסה לבית השילוב זכוכית, מתאימות לבעלי בתים אשר רוצים דלת שונה מהסטנדרט המקובל כזאת שתתאים בקפידה לעיצוב בית מודרני על פי הטרנדים האחרונים. למעשה, ניתן לשלב את הזכוכית בכל סוגי הדלתות הקיימות בשוק, בין אם זה בדלתות עץ, דלתות פח, נירוסטה, אלומיניום ולמעשה בכל דלת. את הזכוכית ניתן לשלב כאבני זכוכית בצידי הדלת, כלומר במקום משקוף, בחזית הדלת, כצורה דקורטיבית מרשימה ועוד מגוון רב של אפשרויות. על מנת לקבל פרטיות, תוכלו לשלב זכוכית צרובה, כזאת שנותנת שיק ייחודי אך בד בבד אינה שקופה ומאפשרת לכם פרטיות מושלמת.

את הזכוכית תוכלו לעצב באופן אישי אצל מסגריות המציעות חיתוך של הזכוכית בדיוק לפי הגודל והצורה שאתם רוצים, או לרכוש דלתות בשילוב זכוכית המגיעות מוכנות כפלטה אחת. השילוב של זכוכית ללא ספק מקנה לדלת הבית שיק מיוחד, כך שאם ברצונכם מראה שיקי יוקרתי לפתח ביתכם – זוהי הבחירה הנכונה ביותר.

קטלוג דלתות כניסה

שילוב של אביזרי נוי עם דלתות הזכוכית

לקבלת מראה מושלם, את דלתות הזכוכית תוכלו לשלב עם מגוון אביזרים נוספים שיקנו לדלת מראה מיוחד, כזה שלא תפסיקו לקבל מחמאות עליו. תוכלו לשל תאורה מרשימה בכניסה, כזאת שתבליט את הזכוכית כמו- שילוב של מנורות לדים בגוונים שונים, עינית דיגיטלית מרשימה, ידיות מיוחדות לפתיחת הדלת, סגר ביטחון מעוצב, נוקש עתיק מודרני, פרזולים מיוחדים שיעטרו את הדלת ועוד מגוון רב של אביזרים שיעשירו את דלת הכניסה.

לחצו לסגירת התפריט