ייצור מדפי זכוכית בהתאמה אישית

צרו עימנו קשר

שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

טלפון

הודעה

 

מקלחונים

חיפוי זכוכית למטבח

מעקות זכוכית

מדפי זכוכית- אלגנטיים ומעוצבים לכל חדר!

 מעוניינים להוסיף מדפי זכוכית לבית או למשרד? אדר זכוכית הוא המקום בשבילכם! אנחנו באדר זכוכית מייצרים:  מדפים לחדר אמבטיה, למטבח, למקלחת ולסלון ו זכוכית בהתאמה אישית לנישות,  בכל המידות ובכל הצבעים להתאמה מושלמת עם עיצוב הבית.

מקומות מוצלחים למדפי זכוכית

מדפי זכוכית הן בעצם מדפים לכל דבר מלבד היותן יפות ומסוגננות. מקומות מועדפים להתקין מדפי זכוכית הם חדרי שרותים,אמבטיה, מקלחון, סלון או מטבח. בכל מקום בבית בו רוצים להתקין מדף בודד או שתיים יחדיו, כדאי לחשוב על מדפי זכוכית בתור אלמנט מוצלח.

מה מציבים עליהם? תלוי כמובן בחדר בו הם הותקנו. בחדר השרותים הם עשויים להנחת גלילי נייר טואלט או מטהר אויר. דלתות זכוכית לאמבטיה משמשות למטרה להניח את מוצרי הרחצה, הסבונים וכו', ובסלון כדי להניח חפצי נוי או נרות ופמוטים לקישוט. במטבח נמצא מדפי זכוכית עבור כוסות קפה מעוצבים, או רק להניח פריט קישוט או אביזר מתאים.

ומה דעתכם על מדפי זכוכית צרים וארוכים על יד הכניסה? אלו מתאימים מאד להנחת חפצים קטנים ושימושיים כל כך כמו מפתחות, שתמיד נאבדים ברגע הקריטי רק משום שאין להם מקום נאות.

מדפי זכוכית לא חייבים להיות מלבניים או מרובעים ישרים, אפשר בהחלט לצאת מהקופסא ולבנות אותם בצורה הרבה יותר יצירתית. מדף יכול להיות מעוגל, אליפסה, משונן, או אפילו בצורה גלית. זכוכית ניתנת לחיתוך בכל צורה שהיא וזו מעלתם הגדולה. בכל נישה או פינה צדדית בה נותר חלל קטן אפשר לדחוף מדף זכוכית ולהוסיף עוד נוי למקום. יש אנשים שאוהבים לאסוף חפצים קטנים ושונים כמו צדפים, אוספים מן הטבע או פריטים מרתקים, הם מצאו כי נאה להציב אותם על מדפי זכוכית וזה מספק אותם וגם מרשים בהחלט.

חשוב לבצע חיבור מדפי זכוכית לקיר בצורה נכונה, כדי לשוות להם גימור נקי. בדרך כלל משתמשים ביותר ממחזיק אחד לצורך שיווי משקל ויציבות. את המחזיקים הללו אפשר לבחור מתוך מגוון קיים, העיקר שהם יהיו נגד חלודה או מתכת מצופה. 

ו…לא לשכוח את ענין התאורה. מדפי זכוכית ואור הולכים מצוין יחד. קרני האור שנשברים על הזכוכית יוצרים אפקט מרהיב ונוצץ בכל בית. מה יפה יותר מעציץ פרחים מרהיב מונח על מדפי זכוכית שמעליו מותקנת תאורה מעוצבת?

תודו, שאין יותר יפה מזה בכל הבית!  חברת אדר זכוכית תשמח להגשים את חלומותיכם.

 

 

מדפי הזכוכית שלנו

מדפי זכוכית לאמבטיה

מדפי זכוכית לאמבטיה

מדפי זכוכית - לפי מידה

מדפי זכוכית – לפי מידה

מדפי זכוכית- מידוף מלא

מדפי זכוכית- מידוף מלא

מדפי זכוכית בהתאמה אישית

לחצו לסגירת התפריט