מחיצות זכוכית

מחיצות זכוכית מודפסות

מחיצות זכוכית למשרדים

מחיצות זכוכית open space

סוגי מחיצות זכוכית

מקומות מועדפים למחיצות זכוכית

יותר ויותר אנשים עוברים היום לעבוד בבית, והמשרד הביתי הוא דבר שכיח. גרפיקאים, מזכירים, אנשי שיווק ולוגיסטיקה עוברים לעבוד מביתם הפרטי, ולצורך כך הם בנו לעצמם פינה פרטית באחד מחדרי הבית.

מה שקורה בסופו של דבר שנמצאים בבית אך לא נמצאים באמת. בשעת העבודה רוצים שהמקום יהיה סגור ופרטי, כדי לשמור על הפרטיות  ועל פינה נפרדת, ומצד שני אי אפשר להתנתק לחלוטין ממה שנעשה סביב. מישהו עלול לדפוק על הדלת, בני המשפחה אולי ירצו דבר מה, צריך להישאר עם אוזן קשבת משהו בסגנון 'מחוברים ומנותקים בעת ובעונה אחת'. בעיקר אם נמצאים ילדים באזור וצריך גם לשמור עליהם, אין ברירה אלא לסיים את העבודה בו בזמן שעין אחת פקוחה לעברם.   מחיצות זכוכית יכולות לשמש פתרון נפלא לכל אותם עובדי בית. הם תוחמים את מקום העבודה בצורה אידיאלית ומצד שני פתוחים ושקופים כדי לראות את הנעשה.  

לפעמים מחיצות זכוכית לא משמשות למחיצה, אלא באות במטרה לגדור שטח מסוים ולתחום אותו בנפרד. פינה נפרדת לאורחים, מקום לפינת אוכל, במקום לבנות קיר אפשר להשתמש פשוט בפתרון של מחיצות זכוכית וליצור הפרדה.

משרדים שונים נהנים אף הן מיעילותן הגדולה של מחיצות זכוכית. אלו מקומות בהם הפקידים יושבים מאחורי מחיצות זכוכית כדי לשמור על פרטיות מרבית ועל הגנה מפני זרים. כך הם נותרים שקופים וגלויים בפני הציבור, אך מצד שני בטוחים בעצמם כי הם יושבים מאחורי מחיצות זכוכית ואף אחד לא יכול להתקרב אליהם.

אם מחיצות הזכוכית הן במטרה לחסום רעש ולבודד את האדם היושב בפנים חשוב ליצור אותם מזכוכית כפולה שהיא גם חזקה הרבה יותר ובולמת זעזועים. אפשר למצוא מחיצות זכוכית מחומר שקוף או אטום למראה, חלק או מעוצב, מעוצב או פשוט – הכל בהתאם למקום בו הם ניצבים.

באדר זכוכית תוכלו ליצור את מחיצות הזכוכית המתאימות בדיוק למטרות שלכם והמעוצבות בסגנון האישי שלכם.

מצאו לכם נישה לאותם מחיצות זכוכית, ותהנו מפרקטיות ונוחות לאורך זמן

 

צור איתנו קשר

שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

טלפון

הודעה

 

שקופות או אטומות…  מחיצות זכוכית של אדר

לפעמים רוצים להפריד בין שני חדרים אך לא רוצים לעשות זאת על ידי קיר. משהו מעין מחיצה חלקית שיוצרת עדיין קשר ביניהם אך גם חוצצת. הפתרון המוצלח ביותר יהיו מחיצות זכוכית. אנחנו באדר זכוכית מתמחים בייצור על פי מידה של מחיצות זכוכית מזכוכית מחוסמת. הניסיון שלנו כולל בניית אלפי מטרים רבועים של מחיצות זכוכית במשרדים, ובבניניים רבי קומות כאשר הדגש הוא על מוצר בטיחותי והתקנה מקצועית.

לחצו לסגירת התפריט