מקלחונים

ייצור מקלחונים ייחודיים לפי מידה

צרו עמנו קשר:

מקלחונים בהתאמה אישית

מקלחונים מזכוכית שקופה לחלוטין ועד זכוכית חלבית. מקלחונים עם צריבת פסים, הדפסים, או אפילו עם תמונות שאתם אוהבים. באדר זכוכית אנחנו מייצרים בדיוק מה שאתם אומרים. אז מה חשוב לכם בחדר האמבטיה שלכם?  הנוחות? היופי? במרבית המקרים השילוב של שניהם זו השאיפה ועל כן מקלחונים מזכוכית הם האופציה האופטימלית להשיג את המטרה  של עיצוב יפה,פרקטי ושיתאים לנו לחלל ולגישה העיצובית. 

 כל המקלחונים באדר זכוכית מיוצרים בהתאמה אישית, מזכוכית מחוסמת בעלת תו תקן מחמיר ועוברים טיפול נגד אבנית.  לפגישה ללא התחייבות חייגו: 072-3308512

לגלריית מקלחונים מכל הסוגים גללו את העמוד מטה

עבודות מקלחונים אחרונות

מקלחונים נוספים

מקלחונים – להתקלח בהנאה מושלמת!

מקלחון זכוכית הוא מהכלים הסניטריים האהובים ביותר על אנשים רבים, וגם המגוונים ביותר. ישנם עשרות סוגים של מקלחונים, בעשרות עיצובים ייחודיים, גדלים וצורות, אשר מיוצרים בהתאמה אישית לפי מידות ועיצובים שונים. כאן תמצאו כל מה שצריך לדעת על מקלחונים. מקלחונים מהווים פתרון נוח ויעיל במיוחד כתחליף מלא לאמבטיה, במיוחד בחדרי אמבטיה קטנים, שבהם מעוניינים לחסוך במקום ככל האפשר.

איך בוחרים מקלחונים?

כאשר רוכשים מקלחון זכוכית, חשוב לדעת למה לשים לב, על מנת לבחור מקלחונים איכותיים שישמשו אתכם לאורך זמן.

ראשית, חשוב לבדוק את גודל חדר האמבטיה, ולוודא בדיוק איזו צורה של מקלחון מתאימה לו, ובאיזה גודל. לאחר מכן, יש לבחור אגנית איכותית, בעלת זרימת מים טובה, אשר מוגבהת מעל פני הרצפה בגובה שאינו מפריע לכניסה למקלחון מצד אחד, ומצד שני אינו מועד לזליגה של מים. הקירות והדלתות צריכים להיות עשויים מזכוכית מחוסמת חזקה, אשר עמידה בפני ניפוץ – על מנת למנוע פגיעה במקרה של שבר. לבסוף, כמובן, יש לבחור גם עיצוב על פי הטעם האישי.

ממה מורכבים מקלחונים?

מקלחונים מורכבים משילוב של אגנית, אשר מהווה בסיס למקלחון, ומקירות זכוכית ובהן דלתות, אשר מקיפות את המקלחון מצידיו החשופים ומגנות על חדר האמבטיה מפני זליגה של מים. למעשה, ישנם גם מקלחונים ללא אגנית, אשר מהווים למעשה שיפוע של הרצפה בלבד, עם סגירה מזכוכית או מחומרים אחרים. אך מרבית המקלחונים, במיוחד האיכותיים שבהם, בנויים כפי שהזכרנו. ישנם סוגים שונים של מקלחונים, הנפוצים שבהם:

  • מקלחון חזית – אשר ממוקם במרכז קיר, או תחום בין שני קירות מקבילים בחלק מסוים של חסר האמבטיה;
  • מקלחון פינתי – תחום בפינת חדר האמבטיה. מקלחון פינתי עשוי להיות רבוע, קטום או מעוגל, בהתאם לגודל חדר האמבטיה ולעיצוב שלו.

מקלחונים לרוב מעוצבים בסגנו ייחודי, על מנת להעניק יופי נוסף לחדר האמבטיה, כמו גם תחושה נעימה בזמן השימוש במקלחון.

מקלחון זכוכית קונים באדר זכוכית

באדר זכוכית אנו מייצרים מקלחונים בהתאמה אישית מזכוכית מחוסמת, העומדים בכל תקני הבטיחות המחמירים ביותר ומחזיקים לאורך שנים.  אנו מבצעים הדפסה על זכוכית המקלחונים ותוכלו  לבחור בין מאות דוגמאות וצבעים. נציג מטעמנו יגיע ללא כל התחייבות למדוד את חדרי האמבטיה ותתבצע התקנה מקצועית של המקלחון ע"י מתקיני הבית העוסקים במלאכה כבר שנים רבות.

בבחירת מקלחונים חשוב שלא להתפשר על האיכות ולדעת כיצד לשלב גם את העיצוב במוצר הסופי. אנו ב"אדר זכוכית" מתמחים בהתאמה מדויקת ובעיצוב מוקפד של מקלחונים באיכות הטובה ביותר. במידה ואתם מתלבטים, לגבי עיצוב או סגנון מסוים של מקלחון, נשמח לסייע לכם לבחור ולעצב את המקלחון המושלם בדיוק עבורכם.

פנו אלינו לייעוץ, התאמה ועיצוב ייחודי!