אמבטיון זכוכית

אמבטיון פינתי

אמבטיון פינתי

אמבטיון היקפי

אמבטיון היקפי

אמבטיון קיר לקיר

אמבטיון קיר לקיר

היתרונות של אמבטיון זכוכית

לאמבטיון זכוכית ישנם יתרונות רבים מאד. אך לפני שנבין את היתרונות של אמבטיון זכוכית, יש להבין מהם היתרונות של אמבטיה על פני מקלחון, ולהיפך. אנשים רבים מעדיפים להשתמש במקלחון מאשר באמבטיה, משום שהמקלחון סגור, מוגן ואינטימי, ויוצר תחושה נעימה ונוחה. פעמים רבות, המקלחון גם חוסך במקום בחדר האמבטיה, מכיוון שהוא אינו דורש שטח שבו ניתן לשכב. אמבטיה, לעומת המקלחון, מהווה יתרון לאנשים אשר נהנים להתפנק באמבטיות קצף וכדומה. כמו כן, אמבטיה נחוצה במיוחד בבתים שבהם יש ילדים קטנים. רחצה של ילדים במקלחון אינה נוחה כלל, ואילו באמבטיה הם מוגנים, וניתן למלא עבורם את האמבטיה במים בדיוק בכמות הנחוצה להם.

 

שילוב של אמבטיון זכוכית בחדר הרחצה

השילוב של מקלחון עם אמבטיה, או בקיצור, אמבטיון, מאפשר את השילוב של כל היתרונות יחד. אמבטיון זכוכית מאפשר שהות מענגת באמבטיה מפנקת, כמו גם רחצה נוחה של ילדים, כל זאת תוך תחושה מוגנת, נעימה ואינטימית בזכות דלתות הזכוכית המקיפות את האמבטיון ומגינות על חדר האמבטיה מפני רטיבות, באופן מלא ונוח במיוחד. אמנם, אמבטיון אינו חוסך במקום כמו מקלחון, מכיוון שמדובר בכל מקרה באמבטיה, אך מצד שני, הוא חוסך את הצורך בשני מוצרים נפרדים – אמבטיה ומקלחון – לאלו אשר אוהבים את שניהם. אמבטיון זכוכית הוא השילוב המושלם, אשר יוצר בקלות אפשרות ליהנות מכל היתרונות של האמבטיה ושל המקלחון גם יחד, באופן מלא ומושלם.

 

עיצוב של אמבטיון זכוכית

באדר זכוכית ניתן לעצב אמבטיון זכוכית בצורה ייחודית ויפהפייה,  בשילוב של עיצובים שונים המקובלים בעיצוב של אמבטיות ושל מקלחונים. גוף האמבטיון יכול להיות מעוצב בחיפויים ייחודיים, בשילוב פסיפס וכדומה. דלתות האמבטיון יכולות להיות צרובות או מודפסות, במגוון עיצובים, למראה מושלם.

התקנת אמבטיון זכוכית

באדר זכוכית בע"מ מלווים אותך בכל התהליך של התקנת אמבטיון זכוכית החל מבחירת העיצוב של אמבטיון הזכוכית ועד להובלתו לבית הלקוח והתקנתו.

אמבטיון במגוון צורות

צור איתנו קשר

שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

טלפון

הודעה

 

אמבטיון זכוכית – כל היתרונות במקום אחד

אמבטיון זכוכית הוא פריט ייחודי לחדר האמבטיה – מוצר שמשלב את האמבטיה עם המקלחון. כל היתרונות והייחודיות של המוצר הזה – כאן לפניכם. האמבטיון מהווה שילוב מרענן בין אמבטיה לבין מקלחון, ואוצר בתוכו את היתרונות של שניהם. ניתן לתאר אמבטיון זכוכית כמעין אמבטיה, אשר מוקפת בדלתות זכוכית אשר מונעות מן המים לזלוג ממנה אל חדר האמבטיה, בדומה לשימוש במקלחון.

מגוון אמבטיונים שיצאו מהמפעל

לחצו לסגירת התפריט