אמבטיון זכוכית

אמבטיון לשדרוג האמבטיה שלכם 

חברת אדר זכוכית מאפשרת לכם לתכנן ולעצב את האמבטיון שלכם בעיצוב ייחודי ויפהפייה (דלתות האמבטיון יכולות להיות צרובות או מודפסות, במגוון עיצובים, למראה מושלם), אנו נלווה אותך במסגרת כל התהליך, החל מבחירת עיצוב האמבטיון ועד להובלתו לבית הלקוח והתקנתו.

 

יתרונות אמבטיון זכוכית על פני מקלחון

לאמבטיון זכוכית ישנם יתרונות רבים מאד. אך לפני שנבין את היתרונות של אמבטיון זכוכית, יש להבין מהם היתרונות של אמבטיה על פני מקלחון, ולהיפך. אנשים רבים מעדיפים להשתמש במקלחון מאשר באמבטיה, משום שהמקלחון סגור, מוגן ואינטימי, ויוצר תחושה נעימה ונוחה. 

פעמים רבות, המקלחון גם חוסך במקום בחדר האמבטיה, מכיוון שהוא אינו דורש שטח שבו ניתן לשכב. אמבטיה, לעומת המקלחון, מהווה יתרון לאנשים אשר נהנים להתפנק באמבטיות קצף וכדומה. 

כמו כן, אמבטיה נחוצה במיוחד בבתים שבהם יש ילדים קטנים. רחצה של ילדים במקלחון אינה נוחה כלל, ואילו באמבטיה הם מוגנים, וניתן למלא עבורם את האמבטיה במים בדיוק בכמות הנחוצה להם.

יתרונות שילוב אמבטיון זכוכית בחדר הרחצה

השילוב של מקלחון עם אמבטיה, או בקיצור, אמבטיון, מאפשר את השילוב של כל היתרונות יחד. אמבטיון זכוכית מאפשר שהות מענגת באמבטיה מפנקת, כמו גם רחצה נוחה של ילדים, כל זאת תוך תחושה מוגנת, נעימה ואינטימית בזכות דלתות הזכוכית המקיפות את האמבטיון ומגינות על חדר האמבטיה מפני רטיבות, באופן מלא ונוח במיוחד. 

אמנם, אמבטיון אינו חוסך במקום כמו מקלחון, מכיוון שמדובר בכל מקרה באמבטיה, אך מצד שני, הוא חוסך את הצורך בשני מוצרים נפרדים – אמבטיה ומקלחון – לאלו אשר אוהבים את שניהם. 

אמבטיון זכוכית הוא השילוב המושלם, אשר יוצר בקלות אפשרות ליהנות מכל היתרונות של האמבטיה ושל המקלחון גם יחד, באופן מלא ומושלם.

עבודות אמבטיונים אחרונות