מקלחון חזית

עיצוב בזכוכית

יש ללחוץ על כפתור העריכה

כניסה לאדריכלים

יש ללחוץ על כפתור העריכה

מקלחון חזיתמקלחון חזית – נותנים מקום לעיצוב

קיימים שני סוגים עיקריים של מקלחונים: מקלחון חזית ומקלחון פינתי. בעוד שמקלחון פינתי נועד, במרבית המקרים, לחסוך מקום בחדר האמבטיה ולתפוס את הפינה הכי פחות שימושית, הרי שמקלחון חזית מתאים בעיקר לחדרי אמבטיה גדולים, והוא מעניק מרחב לאנשים המשתמשים בו. 

מקלחוני חזית יכולים להגיע במגוון גדלים, אך לרוב הוא גדול ומרווח, וקרוב בגודלו לגודל של אמבטיה.

באמצעות עיצוב של מקלחוני זכוכית ניתן ליהנות ממקום מרווח ונוחות מרבית יחד עם עיצוב ייחודי של חדר האמבטיה.

כיצד בנוי מקלחון חזית?

מקלחון חזית, כשמו כן הוא, בנוי בחזית של אחד מקירות האמבטיה, והוא תחום בקיר אחד בלבד של חדר האמבטיה. לעיתים, כאשר ישנה נישה מתאימה בחדר האמבטיה, מקלחוני חזית יכולים להיות תחום ב-3 קירות: קיר חדר האמבטיה עצמו, ושני קירות קטנים חלקיים אשר תוחמים את המקלחון משני צידיו. 

אם אין נישה כזו, מקלחון חזית יהיה תחום, כאמור, בקיר אחד של חדר האמבטיה, ובצידיו האחרים יהיה תחום בקירות זכוכית וכמובן בדלת זכוכית.

מקלחוני חזית – מגוון של יתרונות

אנשים רבים אוהבים להשתמש במקלחונים, מכיוון שהמקלחונים מאפשרים שימוש נוח בזמן המקלחת, ללא ההגבלה שיוצרת האמבטיה, כמו הגובה שלה והצורה המעוגלת שלה. מקלחונים תמיד נוחים לשימוש, אלא שכאשר מדובר במקלחון פינתי, לעיתים מדובר בשטח קטן ומצומצם, שאינו מאפשר לבני הבית להתקלח בנוחות.

מקלחוני חזית, לעומת זאת, מאפשרים שטח רחב יותר, וגם זווית נוחה יותר, אשר מעניקה נוחות ופינוק במקלחת. השטח הגדול של מקלחון חזית, כמו גם העובדה שהוא חופשי יותר, ואינו תחום בפינה, הופכים אותו למקלחון הנוח ביותר. עם זאת, חשוב לזכור שמקלחון חזית תופס הרבה מקום בחדר האמבטיה. במרבית המקרים, למשל, לא תהיה אפשרות לבנות גם מקלחון חזית וגם אמבטיה באותו החדר, ולכן חשוב ליצור סדרי עדיפויות ולבדוק האם אכן מומלץ, מבחינת הרגלי השימוש, לבנות מקלחון חזית.

מקלחון חזית הזזה

בעיצוב מקלחוני חזית ניתן גם לבחור במקלחון חזית עם דלת הזזה. מקלחון חזית הזזה הינו בין הפופולאריים במקלחוני החזית. הסיבה שמקלחון זה מאוד פופולארי מכיוון שהוא לא גוזל מקום רב בחדר האמבטיה אך מאפשר את כל היתרונות של מקלחון חזית ומעניק תחושה של מרחב. מקלחון זה הוא ישר ומרובע והדרך הטובה ביותר לפתוח אותו היא באמצעות דלתות הזזה ולכן קוראים לו כך. ניתן לעצב מקלחון חזית הזזה שלא יגזול מקום נרחב בחדר האמבטיה אך עדיין יהיה בעל עיצוב מוקפד – וייחודי.

מקלחונים חזיתיים – להתקלח ולהתרווח!

מקלחונים חזיתיים הם הסוג הפופולרי ביותר בקרב בוני בתים ומשפצים והם מהווים את מרבית המכירות בקרב אנשים הבונים בתים פרטיים. השיק העיצובי שלהם בתוספת מרחב תנועה אדיר הם הופכים את המקלחת לחוויה אחרת. . באדר זכוכית תמצאו מגוון אדיר של מקלחוני חזית בהתאמה אישית .

פנו אלינו לקבלת ייעוץ לגבי ייצור של מקלחוני חזית מסוגים שונים ובמגוון של עיצובים. ב"אדר זכוכית" אנו מקפידים על שימוש בחומרים האיכותיים ביותר ובעיצוב חדשני.  צרו עימנו קשר בטלפון 072-3308512.