מקלחון פינתי

עיצוב בזכוכית

יש ללחוץ על כפתור העריכה

כניסה לאדריכלים

יש ללחוץ על כפתור העריכה

מקלחון פינתי – התאמה מושלמת לכל חדר רחצה

מקלחון פינתי מאפשר נוחות מירבית בזמן התכנון כיוון שתופס מקום קטן בחלל, אך עם זאת מאפשר שטח נרחב למקלחת ומכאן הוא מועדף על רבים המשפצים ומחדשים חדרי אמבט בדירות ומשתלב בקלות כמעט בכל חדר רחצה מודרני.  ב"אדר זכוכית" תוכלו למצוא מבחר סוגי מקלחונים, במגוון של עיצובים וסגנונות. כל המקלחונים שלנו עשויים מזכוכית מחוסמת 8 מ"מ, מיוצרים בהתאמה אישית לכל חדר אמבטיה ועוברים טיפול נגד אבנית עם אחריות מלאה.  

מקלחון פינתי – שילוב מנצח של נוחות ועיצוב

מקלחון פינתי הוא אופציה נהדרת עבור מי שחולם מקלחון מעוצב אך אין לו מספיק מקום בחדר האמבטיה.
חושבים שאתם צריכים להתפשר על העיצוב או על הנוחות? חישבו שוב! היום כבר לא צריך לוותר ואפשר ליהנות ממקלחון שהוא שילוב של נוחות ועיצוב גם בחדרי אמבטיה קטנים.מקלחון פינתי הוא מקלחון אשר ממוקם בפינתו של חדר האמבטיה – ומכאן שמו.
מקלחון מסוג זה נשען על שני קירות של חדר האמבטיה, ותחום ביניהם. קיימות מספר צורות סגירה של מקלחונים הנמצאים בפינה. המקלחון יכול להיות מעוגל, מרובע או קטום. לרוב, מקלחון זה לא יהיה מרובע, משום שהפינה החיצונית במקלחון מרובע בולטת אל תוך חדר האמבטיה ויוצרת הפרעה מבחינה עיצובית. מקלחון פינתי מעוגל או קטום יוצרים זרימה עיצובית של חדר האמבטיה ונוחות בשימוש בו. ניתן לעצב מקלחון מסוג זה בגדלים שונים, בהתאם לגודל חדר האמבטיה, והוא בדרך כלל נוח מאד לשימוש, לכן אין זה פלא שהוא פופולארי מאוד וניתן למצוא אותו במרבית חדרי הרחצה המודרניים.

 

היתרונות של מקלחון פינתי

למקלחונים אלו ישנם מספר יתרונות. מקלחון זה מאפשר הנאה ממקלחת נוחה ומרווחת יחסית, ועם זאת, תופס מעט מקום ביחס לחדר האמבטיה כולו, בזכות המבנה שלו. המקלחון הפינתי יתאים ביותר לחדרי אמבטיה קטנים במיוחד, או לחילופין, במידה ומעוניינים לבנות בחדר האמבטיה גם אמבטיה וגם מקלחון במקביל, לשימושים השונים שלהם. החיסכון במקום שיוצר המקלחון הפינתי מתאים לשני המקרים, ומאפשר ניצול מקסימאלי של שטח חדר האמבטיה. מגוון אפשרויות העיצוב של מקלחונים אלו מעניקים הן חיסכון במקום והן הנאה מעיצוב בלתי מתפשר.

 

אפשרויות הסגירה 

הסגירה של המקלחון, היא נושא חשוב בנוגע לעיצוב מקלחונים, מכיוון שכל מקלחון זקוק לסגירה איכותית, אשר תמנע מן המים לזרום אל כל חדר האמבטיה. על פי רוב, מדובר בדלתות זכוכית אשר מקיפות את המקלחון– בדומה לעיצוב של המקלחונים הפינתיים. מקלחון פינה יכול להכיל דלת הזזה או דלת מסתובבת, בהתאם למבנה המדויק שלו ולמקום בחדר האמבטיה, ובהתאם להעדפות העיצוב שלכם ולהמלצת המעצב.

 

העיצוב של המקלחון הפינתי שלכם

בשונה ממה שנהוג לחשוב, מקלחון פינתי יכול להוות פינה עיצובית יפהפייה בחדר האמבטיה. האגנית שמהווה בסיס למקלחון זה מגיעה במגוון גדלים, צבעים ועיצובים, וכמובן גם הקירות  שמסביבו יכולים לקבל מגוון עיצובים, הדפסים וצריבות על זכוכית, אשר יוצרים מראה ייחודי ויפהפה לחדר האמבטיה. בנוסף, המקלחון יכול להכיל אלמנטים עיצוביים כמו מעמד פינתי לסבונים, מתלה דקורטיבי למגבות, תאורה פנימית למקלחון וכדומה, על מנת ליצור ממנו חלק עיצובי ייחודי. לכן, כאשר זה נוגע לעיצוב המקלחון הפינתי שלכם – אין גבול (כמעט) לאפשרויות העיצוב!