מקלחון כחלק מהתפיסה העיצובית של הבית

מקלחון – פשוט להתקלח

מטרתם העיקרית של מקלחונים היא לוודא שכאשר תסתיים המקלחת, כף הרגל שלך לא תדרוך על שטיח ספוג מים. מקלחונים דואגים כי באפשרותך יהיה להתקלח מבלי לחשוש למצב חדר האמבטיה שלך או הרטיבות המלווה את הסצנה. מעבר לבידוד אזור המקלחת, על המקלחונים להיות נוחים לשימוש ומותאמים לחלל בו הם נמצאים. מקלחון אשר אינו מורכב כראוי ייצור עבורך ניקיונות והתעסקויות רבות ולכן מומלץ מאוד להיעזר בגורם מקצועי ולהתקין מקלחון אשר ישרת אותך בצורה הטובה ביותר למשך זמן רב. המקלחונים שלנו לא יאכזבו אותך, לך נשאר רק לדאוג לעיצוב.

 

IMG_1473     IMG_1428   מקלחונים

מקלחון פלסטיק או זכוכית?

פלסטיק וזכוכית הם החומרים הנפוצים ביותר בייצור מקלחונים, לשניהם יש את תכונת השקיפות והעמידות למים. ישנו חשש שמקלחונים העשויים מחומרי פלסטיק אינם עמידים דיים בתנאי חדר האמבטיה הקשים ומתבלים מהר, אך כל עוד המקלחונים מיוצרים על ידי גורם מקצועי ואמין אשר מנצל את מלוא היכולות של החומרים הנמצאים בהישג יד כיום – זו אינה בעיה. זכוכית, לעומת זאת, היא בחירה קלאסית ואין צורך להכביר עליה במילים ובעיקר שהיא מחוסמת ובטיחותית כפי שאנחנו באדר זכוכית יודעים להשתמש.

מקלחון שקוף או אטום?

הסרטים ההוליוודיים מזכירים לנו תמיד את כוחם של המקלחונים השקופים המאודים ואת המראה המיוחד שהם מעניקים לחדר האמבטיה.  למרות שאתם לא מתכננים להפיק סרטים אצלכם במקלחת בעתיד הקרוב, מומלץ מאוד לחשוב איך יהיה לך הכי נוח להתקלח וכיצד יתאים עיצוב המקלחון לאמבטיה שלך. אם פעם המקלחונים שלנו היו ניתנים לייצור רק מזכוכית שקופה לחלוטין  או זכוכית אטומה כיום יש אינספור אפשרויות עיצוב והדפסים וניתן להפוך את המקלחון לפריט עיצובי וייחודי לחדר האמבטיה.

בחדר האמבטיה, ישנן מעט מאוד הזדמנויות לעיצובים ייחודיים או לעיצובים כלל: הלחות הגבוהה והאזור הקטן אינם משאירים מקום רב לאסתטיקה. אולם הפיכת המקלחון שלך לפריט עיצובי תשדרג את חדר האמבטיה שלך מבלי להעמיס עליו. בעזרת מכונות ושיטות חדשניות אנו מסוגלים לייצר את המקלחון המושלם עבורך עם מגוון כמעט אין סופי של צבעים ועיצובים ובמקרים רבים אנו מסוגלים גם לעצב את הזכוכית בעזרת הדפסים אישיים משלך.

אדר זכוכית

מאז שנת 2002 מייצרת ומשווקת הדר זכוכית את המוצרים האיכותיים ביותר לכל אזור בבית ולחדרי האמבטיה בפרט. בין קהל לקוחותינו נמנים אנשים פרטיים ולקוחות עסקיים ומוסדיים כאחד. הודות לליווי צמוד ומלא אנחנו נוכל ליצור, יחד איתך, את המקלחון אשר ישדרג את חדר האמבטיה שלך.

כל שעליך לעשות הוא ליצור איתנו קשר כעת ולשמוע על  כל האפשרויות העומדות בפנייך, כמו גם להכיר את המחירים המשתלמים במיוחד שאנו מסוגלים להציע.

לחצו לסגירת התפריט