מקלחונים לפי מידה

עיצוב בזכוכית

יש ללחוץ על כפתור העריכה

כניסה לאדריכלים

יש ללחוץ על כפתור העריכה

מקלחונים לפי מידה

כפי שכבר הבנתם אדר זכוכית הינה מפעל ותיק לייצור של מקלחונים ומכאן שכל המקלחונים שאנו מוציאים מיוצרים על פי מידת החדר בו יותקנו. העובדה הזאת נותנת לכם את האפשרות ליישם כל עיצוב שתרצו בכל חדר בבית בכלל ובחדר האמבטיה בפרט. משחקים עם סוגי זכוכית, צבעים, טקסטורות, כל אלו מאפשרים לכם להגשים את החלום בחדר האמבטיה. כל המקלחונים שלנו מיוצרים מזכוכית מחוסמת 8 מ"מ, ללא פסי אלומיניום ועוברים טיפול נגד אבנית.

מקלחונים לפי מידה – התאמה מושלמת בעיצוב מוקפד

יודעים בדיוק איך צריך להיראות המקלחון שלכם? יש לכם חלום על עיצוב המקלחון? אם אתם מחפשים עיצוב של מקלחונים לפי מידה – הגעתם אל המקום הנכון! אנו מתמחים בעיצוב של מקלחונים לפי מידה. בין אם אתם מחפשים מקלחון צבעוני, מקלחון עם זכוכיות מודפסות, או מקלחון עם זכוכית שקופה או אטומה – נוכל לבנות לכם מקלחונים בהתאמה אישית. לפעמים, אנחנו פשוט יודעים בדיוק מה אנחנו רוצים ומחפשים, ומעוניינים ליצור משהו ייחודי משלנו. אנו באדר זכוכית מבינים זאת, ולכן שמחים להציע לכם את האפשרות לעיצוב מקלחונים מכל הסוגים בהתאמה אישית: בין אם מדובר במקלחון חזית לפי מידה, או מקלחון פינתי בהתאמה אישית, אנו מייצרים זכוכית למקלחונים אשר מותאמים בדיוק לחדר האמבטיה הספציפי שלכם, לצרכים ולדרישות השונות שלכם. בין אם אתם אוהבים עיצוב דרמטי או דווקא עיצוב סולידי, או במידה ואתם זקוקים למקלחון מרווח או שיש לכם מעט מקום בחדר האמבטיה – אנחנו פה כדי להפוך את החלום שלכם למציאות.

התמחות בעיצוב מקלחונים לפי מידה

באדר זכוכית אנו מתמחים בהגשמת חלומות ובבניה של מקלחונים על פי מידה, על פי טעמכם ובהתאמה מושלמת לחדר האמבטיה שלכם. אנו מייצרים מקלחונים בהתאמה אישית עשויים מזכוכית מחוסמת העומדת בכל התקנים המחמירים ומבטיחים לכם ביטחון מלא במוצר. עיצוב המקלחון הוא על פי טעמכם האישי ובמגוון עיצובים, נשמח לעמוד לרשותכם על מנת לייעץ ולבנות מקלחון מושלם בהתאמה אישית, בהתאם לדרישות ולצרכים השונים שלכם. אתם מוזמנים להציץ בגלריות התמונות שבאתר, וליצור עמנו קשר כדי לקבוע פגישת ייעוץ שבסופה נוכל לתכנן אתכם יחד מקלחונים לפי מידה – בדיוק לפי מה שאתם רוצים.