מראות לפי מידה

צור איתנו קשר

שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

טלפון

הודעה

 

מראות לפי מידה – כדי שישב עליכם בול!

אדר זכוכית בע"מ מזמינה אתכם לתהליך שכולו בלעדי עבורכם ובסופו מחכות לכם מראות איכותיות לפי מידה. חברת אדר זכוכית בע"מ הינה חברה מובילה לעיצוב ועיבוד זכוכית וזכוכית מחוסמת. חברת אדר מזמינה אתכם לתהליך אישי שבו יחד עם אנשי הצוות המובילים בחברה תוכלו לבחור מראות לפי מידה המתאימות לצרכים שלכם, לשאיפות שלכם ולטעמכם האישי. מראות לפי מידה אינן רק עניין של גודל, הן גם עניין של עיצוב ושל איכות. באדר זכוכית בע"מ כל זה מחכה לכם.

 מראות לפי מידה- מידע כללי:

תחילת התהליך של בחירת מראות לפי מידה המותאמות לכם באופן אישי הינה זיהוי הצרכים שלכם. בחברת אדר זכוכית בע"מ אתם נמצאים בידיים טובות כבר ברגע הראשון. צוות החברה המונה אנשי מקצוע ותיקים בתחום הזכוכית יוכל להגיע יחד אתכם לבחון את המיקומים המיועדים למראות. יחד תוכלו לקבל תמונה מקיפה ומקצועית בנוגע לגדלים המתאימים למראות שלכם. לעיתים קרובות, חברות מובילות כגון אדר זכוכית בע"מ כוללות מגוון רחב של עיצובים שאינם סימטריים ולכן התאמת המידה חשובה אפילו יותר. לאחר הערכת הצרכים שלכם, מתחיל התהליך של פיתוח המוצר המובחר.

איך בוחרים מראות לפי מידה?

הצעד ראשון בביצוע בחירה נכונה הינו הערכה מקצועית לגבי גודל המראה הנדרש. לאחר מכן, כל הדלתות פתוחות עבורכם. ניתן לבחור מראות מעוצבות בעיצובים מגוונים, מראות בעלות נפח, מראות בצורות מגוונות ועוד. עולם העיצוב אינו מגביל אתכם בשום צורה ולכן חשוב לעבור את התהליך יחד עם חברה מקצועית שיכולה להביא את כל החופש הזה לידי ביטוי בבחירות האישיות שלכם. מראות לפי  מידה יכולות להוסיף מגע מיוחד לחלל החדר ולכן חשוב לבצע בחירה נכונה ומותאמת לצרכים ולמגבלות חלל היעד.

חברת אדר זכוכית בע"מ- ותק, ניסיון ואיכות:

חברת אדר יכולה ללוות אתכם יחד כדי למצוא מראות לפי מידה המתאימות לטעמכם האישי ולצרכים שלכם. חברת אדר מנוהלת על ידי אנשי צוות ותיקים בתחום הזכוכית והמובילים בתחומם בישראל. יחד עם צוות החברה, תוכלו לעצב ולפתח בדיוק את מה שאתם מחפשים כל כך. אנו מזמינים אתכם לחוויה בליווי אישי שבסופה תוצרים איכותיים. 

 

לחצו לסגירת התפריט