מראות מעוצבות לבית

מראות מעוצבות לבית באדר זכוכית

אדר זכוכית בע"מ מזמינה אתכם לגלות עולם שלם של מראות מעוצבות לבית בהתאמה אישית.

מראות מעוצבות לבית משמשות הן כאמצעי להביט בהשתקפות והן כאמצעי לשדרוג העיצוב של החלל. אולם, כדי להצליח בשני השימושים המתוארים, יש לבחור מראות מעוצבות לבית יפות ומתאימות לצרכים שלכם. באדר זכוכית בע"מ מזמינים אתכם לגלות עולם שלם של מראות מעוצבות לבית מרשימות, מתאימות באופן אישי ללקוח, מבוססות על מיטב הגימיקים המקובלים בעולם העיצוב ויפות במיוחד.

מראות הן הבסיס לעיצוב חללי הבית

מראות יכולות להוות חומר בסיסי ליצירת אינסוף עיצובים יפים המשדרגים את החלל באופן משמעותי. מראות מעוצבות לבית הן פתח לשילובים ייחודיים, לגימיקים מרשימים, לעיצובים אופנתיים ולמגע של אופי בחלל החדר. בין האפשרויות הרבות עבור מראות מעוצבות ניתן למצוא משחקי מראות משולבים זה בזה, מראות בצורות מסוימות, מראות בצורת כיתוב, מראות שאינן מונחות בקו אחיד אלא יוצרות משחק שלם של מפגשים בחלל ועוד. המפתח בעניין של מראות מעוצבות הינו לבחור אותם במקום טוב ומכווין המאפשר לכם לקבל השראה והחלטות ולבנות יחד אתכם מראות מעוצבות המתאימות במיוחד לכם.

מבחר אדיר של מראות במפעל

מראות מעוצבות מיוצרות בדרך כלל על ידי חברות העוסקות בייצור זכוכית. חברת אדר זכוכית בע"מ הינה החברה מובחרת עבור ייצור זכוכיות והפקת תוצרים כגון מראות מעוצבות לפי מידה. חברת אדר זכוכית בע"מ עובדת עם חומרים איכותיים המאפשרים לקבל מראות איכותיות ועמידות במיוחד שאינן נשברות בקלות. כמו כן, לחברה הכרות עם מגוון סוגי המראות הקיימים כיום בשוק כגון- מראות מרחפות, מראות צמודות אל הקיר ועוד. חברת אדר זכוכית בע"מ מאפשרת ללקוחות החברה ליהנות מחומר הגלם שהינו מראות החברה ועל בסיסן לערוך שדרוגים ועיצובים בהתאם לצרכים ולטעם האישי. 

חברת אדר זכוכית – המקום המתאים למראות מעוצבות לקיר ולבית

חברת אדר זכוכית בע"מ הינה חברה ותיקה בתחומה ובעלת ניסיון רב במתן שירות אישי ללקוחות בהתאם לצרכים. החל מרגע יצירת הקשר עם החברה, נציג אישי ומותאם לכל מלווה את תהליך העיצוב והפיתוח של דגם המראות הרצוי לכם. יחד עם צוות החברה המעולה מפותחת המראה המעוצבת שאתם בחרתם וכל זאת תוך שימוש בחומרי איכות ותעודה של אחריות. 

 

מראות מעוצבות בהתאמה אישית

מראות מעוצבות בהתאמה אישית

מראות לבית-אותיות

מראות לבית-אותיות

מראות מעוצבות פסיפס

צור איתנו קשר

שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

טלפון

הודעה

 

מראות מעוצבות לבית של אדר זכוכית

באדר זכוכית מייצרים עבורכם מראות היכולות להשתלב עם מגוון מסגרות ועם מגוון עיצובים נלווים. כך, למשל, ניתן למצוא מראות בשילוב של מסגרות מתכת או עיצובים במתכת, מראות משולבות  בפסיפס, מראות במסגרות עץ שונות, מראות בשילוב ויטראז', ועוד. כל המראות באדר זכוכית מיוצרות על פי מידה ובהתאם לרצונו של הלקוח

לחצו לסגירת התפריט