שילוב זכוכית בדלתות הבית

צור איתנו קשר

שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

טלפון

הודעה

 

זכוכית בדלתות הבית – עיצובים ושילובים!

דלת מעוצבת לכניסה תורמת למראה הבית ומשדרגת את איכות החיים. יש לזכור כי אורחים המגיעים לבקר אתכם ממתינים ליד הדלת עד לפתיחתה וזהו הפריט הראשון שהם רואים. לכן, כיום ישנו מגוון דלתות מעוצבות לכניסה המותירות רושם רב והן בעלות אמירה אישית וייחודית. כדי ליהנות מדלת מרשימה ומיוחדת ניתן לשלב זכוכית במרכז הדלת, בצד או בחלקה העליון. כמו כן, אפשר להוסיף ויטראז' צבעוני ומרהיב ביופיו כדי ליהנות ממראה אמנותי וייחודי. שילוב זכוכית בדלתות הבית, ובמיוחד בדלת הכניסה, תורם רבות למראה הכללי ומאפשר לאור להיכנס לבית.

 

פריט עיצובי לכל דבר

חלפו הימים בהם הסתפקנו בדלת רגילה וסטנדרטית שכל תפקידה לחצוץ בין המרחב הפנימי למרחב החיצוני. דלתות כניסה נועדו להגן על הדיירים ולמנוע כניסת זרים, הן מונעות חדירת רעשים, מבודדות היטב ועליהן להשתלב היטב בעיצוב הכללי של הבית. למעשה, הדלת מהווה כיום פריט עיצובי לכל דבר וניתן לעצבה בהתאמה אישית מלאה. יש מגוון עצום של דלתות מעוצבות לכניסה המיוצרות מחומרי גלם שונים כגון עץ מלא, אלומיניום, פלדה ודלתות משולבות זכוכית, פורמייקה וחיפויים נוספים. דלת כניסה עם זכוכית נחשבת למרשימה במיוחד, יודגש כי נהוג לשלב זכוכית עמידה וחזקה, ניתן לבחור זכוכית צבעונית, חלבית, מחוסמת או רגילה.

פתרון ייחודי לעיצוב החזית

מומלץ לבחור דלת המשתלבת היטב בעיצוב החזית ובהתאמה לקו העיצובי המנחה בחללי הבית. כיום, יצרני הדלתות המובילים מציעים פתרונות חדשניים, לדוגמה ייצור בהתאמה אישית של דלתות כניסה גבוהות, את הדלתות ניתן לייצר מחומרי גלם עמידים ואיכותיים, בשלל רמות גימור ובמבחר רב של עיצובים, לרבות שילוב זכוכית בדלת.

טכנולוגיות הייצור החדשות של דלתות לבית מאפשרות ליצרנים המובילים להציע ללקוחות שלל עיצובים ופתרונות מתקדמים, לרבות שילוב זכוכית בדלת כדי ליהנות ממראה ייחודי ומרשים ועל מנת לאפשר לאור הטבעי לחדור פנימה. עם זאת, ניתן לבחור גם זכוכיות אטומות כדי לשמור על פרטיות ולמנוע מזרים להביט לתוך הבית, לחלופין ניתן לשלב ויטראז' צבעוני וססגוני בעיצוב מרהיב כדי ליהנות ממראה מושלם ואמנותי. 

עמידות גבוהה

כאשר מחפשים דלת חדשה לכניסה לבית יש לבחור בקפידה את המוצר, וחשוב לרכוש רק דלת המיוצרת מחומרי גלם איכותיים ועמידים. עליכם לזכור כי הדלת חשופה לפגעי מזג האוויר, ללחות ולאבק, במיוחד בכניסה לבתים פרטיים. הזכוכית נחשבת לחומר בנייה ירוק, היא עמידה בפני גשם, אינה מחלידה וגם ניתן למחזר אותה, לכן דלת כניסה עם זכוכית מהווה פתרון מומלץ ומאפשרת לכם לשדרג את הכניסה לבית וליהנות ממראה מרהיב, מקורי וייחודי.

לחצו לסגירת התפריט