צרו עמנו קשר:

לפגישה ללא התחייבות חייגו 072-3308512

מפעל לייצור מקלחונים

חיפוי זכוכית למטבח

חיפוי קיר במטבח הוא אחד הטרנדים הפופולריים בתחום העיצוב בשנים האחרונות.

משמעות חיפוי זכוכית למטבח היא הרכבת פאנל זכוכית על קיר שלם או חלק מהקיר וטשטוש החיבורים למראה חלק ואחיד. לחיפוי זכוכית קיים גם היבט פונקציונלי של הגנה על הקיר עליו הוא מותקן מפני נזקים, כתמים, שריטות ועוד.

אך החשוב מכל, חיפוי זכוכית למטבח מהווה אלמנט עיצובי מרשים שיכול לשדרג כל חלל, הוא מעניק ומשדר מראה קלאסי, אלגנטי ונקי והופך לאלמנט עיצובי מרכזי בחדר.

חיפוי זכוכית לעיצוב מטבח בלתי נשכח

חיפוי זכוכית למטבח מחליף, בשנים האחרונות, את חיפויי הקרמיקה. יותר ויותר אנשים וגם מעצבים מעדיפים להשתמש כיום בזכוכית וזאת עקב התכונות העיצוביות שלה. כיום, ניתן לראות חיפויי זכוכית בכל מקום במטבח, על שיש, רהיטים מוצרי חשמל כגון מקררים ועוד..

בעיצוב המטבח חשוב לנסות ולשלב בין רצון, פרקטיות ולנטייה הטבעית שלנו להכניס צבע וסגנון למטבח. 

חיפוי קירות המטבח בזכוכית משלב בצורה אופטימלית בין שני הרצונות האלה. כאשר בוחרים בחיפוי זכוכית למטבח חשוב להקפיד על שימוש בחומרים הטובים והאיכותיים ביותר ועל עבודה מדוייקת של חיתוכים וחיבורים, כל זאת  כדי לשמור על הבטיחות ועל עיצוב מושלם לאורך זמן.

לחיפוי שתי מטרות. ראשית, הוא נועד להגן על קירות המטבח מפני הרטיבות הקיימת במטבח באופן קבוע, ולאפשר ניקיון קל של קירות המטבח. שנית, הוא מעניק עיצוב ייחודי בהתאם לחומר שמשמש לחיפוי, לצבע ולצורה של החיפוי, וכן הלאה. חיפוי הקירות הוא אחד החלקים החשובים בתכנון ובעיצוב של המטבח ולכן הבחירה של סוג החיפוי חשובה מאד, ומשפיעה על המראה ועל הנוחות של המטבח כולו.

משחק של טקסטורות וחומרים

חיפוי קירות מטבח יכול ללבוש מגוון של טקסטורות וחומרים. לפני שניגשים לבחור את החומר המתאים לביצוע חיפוי קירות מטבח, חשוב להבין מדוע יש צורך לחפות את קירות המטבח. 

הזכוכית קלה מאד לעיבוד, וניתן ליצור ממנה עשרות סגנונות של דוגמאות ועיצובים. חיפוי זכוכית למטבח יכול להיות מינימליסטי, עם עיצובים דקים ועדינים, או עמוס בדוגמאות, צורות גיאומטריות וכדומה – הכול כיד הדמיון הטובה על המעצב. בזכות מגוון האפשרויות הגדול, כל אחד יכול ליצור טביעה אישית של הסגנון הפרטי שלו במטבח. 

בנוסף, חיפוי זכוכית למטבח שעשוי היטב, יוצר מראה חמים ונעים למטבח, תוך שמירה על הפרקטיקה והקו הנקי המודרני.

חיפוי זכוכית לתחושת מרחב

חיפוי זכוכית מעוצבת יכול לבוא לידי ביטוי באלמנטים שונים בתוך המטבח, ראשית כל, חיפוי מעוצב של הקיר, במקום אריחי הקרמיקה הותיקים, ליצירת אפקט מדהים במסגרת סוגי זכוכית שונות – שקופה, אטומה, בהירה או כהה – מוטבעות בציור, צרובות באפקט אומנותי ועוד. 

פתרון נוסף לשילוב זכוכית מעוצבת במטבח, הוא בדלתות ארונות ובמיוחד בקלפות המטבח, כאשר באמצעות שילוב הזכוכית בקלפות ניתן לייצר עיצובים מיוחדים ומותאמים אישית בהתאם לרוח המטבח והחלל המעוצב שסביבו וכמובן בהתאמה אישית לאוירה אותה מבקשים לייצר במטבח, לדוגמא הדפסים דקורטיביים של נוף, דוגמאות מופשטות ועוד.

זכוכית למטבח בעיצובים שונים

הבחירה בזכוכית לחיפוי המטבח עשויה להיות מעט מבלבלת, כיוון שהזכוכית מאפשרת בחירה בין מגוון סגנונות עיצוב. ניתן לבחור בכל סגנון בור רוצים שהזכוכית תיראה וזאת באמצעות הדפסה. באדר זכוכית, בזכות מגוון האפשרויות, תוכלו ליצור לעצמכם מטבח ייחודי, על ידי שימוש בסגנון ובצבע האהובים עליכם.

אדר זכוכית – מפעל לייצור מוצרי זכוכית מכל הסוגים

אם גם אתם רוצים להכניס צבע למטבח שלכם תוך שימוש בחומרים האיכותיים ביותר ובעיצובים הייחודיים ביותר – פנו אלינו. ב"אדר זכוכית" אנו מתמחים בהתאמה של חיפוי קירות מטבח כדי ליצור עבורכם את המטבח המושלם.