כתובתנו – המלאכה 19 אזור התעשייה נתניה (ליד איקאה) חנייה חינם

התקשרו – 072-3308512

צרו עמנו קשר:

לפגישה ללא התחייבות חייגו

072-3308512

אדר זכוכית מפעל לייצור מוצרי זכוכית לבית ולעסק

חיפוי זכוכית למטבח

חיפוי זכוכית למטבח יכולה לבוא לידי ביטוי באלמנטים שונים, כגון, קלפות זכוכית מעוצבות למטבח, או חיפוי קיר זכוכית עם הדפסה אישית וייחודית.

שילוב זכוכית מעוצבת במסגרת חיפוי זכוכית למטבח, מאפשר לספק פתרונות פונקציונליים מצד שני כחלק מההגנה על הקיר (מפני נזקים, כתמים, שריטות ועוד) עליו הזכוכית מותקנת, או על ארונות המטבח.

אך החשוב מכל, חיפוי זכוכית למטבח מהווה אלמנט עיצובי מרשים שיכול לשדרג כל חלל, הוא מעניק ומשדר מראה קלאסי, אלגנטי ונקי והופך לאלמנט עיצובי מרכזי בחדר.

חיפוי קיר במטבח הוא אחד הטרנדים הפופולריים בתחום העיצוב בשנים האחרונות.

 

מבחר דוגמאות חיפוי זכוכית למטבח בהתאמה אישית

חיפוי זכוכית למטבח בעיצוב בלתי נשכח

חיפוי זכוכית למטבח, מחליף בשנים האחרונות את חיפויי הקרמיקה. יותר ויותר אנשים וגם מעצבים מעדיפים להשתמש כיום בזכוכית וזאת עקב התכונות המיוחדות (עיצוביות ופונקציונליות) שלה. כיום, ניתן לראות חיפויי זכוכית בכל מקום במטבח : על שיש, רהיטים, מוצרי חשמל (כגון מקררים) ועוד..

בעיצוב המטבח חשוב לנסות ולשלב בין רצון, פרקטיות ולנטייה הטבעית שלנו להכניס צבע וסגנון למטבח. 

לחיפוי שתי מטרות. ראשית, הוא נועד להגן על האלמנט המחופה מפני הרטיבות הקיימת במטבח באופן קבוע, ולאפשר ניקיון קל שלו. שנית, הוא מעניק עיצוב ייחודי בהתאם לחומר שמשמש לחיפוי, לצבע ולצורה של החיפוי, וכן הלאה. 

חיפוי קיר מטבח זכוכית

חיפוי הקירות הוא אחד החלקים החשובים בתכנון ובעיצוב של המטבח ולכן הבחירה של סוג החיפוי חשובה מאד, ומשפיעה על המראה ועל הנוחות של המטבח כולו.

חיפוי קירות המטבח בזכוכית משלב בצורה אופטימלית בין שני הרצונות האלה. כאשר בוחרים בחיפוי זכוכית למטבח חשוב להקפיד על שימוש בחומרים הטובים והאיכותיים ביותר ועל עבודה מדויקת של חיתוכים וחיבורים, כל זאת  כדי לשמור על הבטיחות ועל עיצוב מושלם לאורך זמן.

חיפוי זכוכית מעוצב של הקיר, בא במקום אריחי הקרמיקה הותיקים, ליצירת אפקט מדהים במסגרת סוגי זכוכית שונות – שקופה, אטומה, בהירה או כהה – מוטבעת בציור, צרובה באפקט אומנותי ועוד. 

קלפות זכוכית למטבח

בשנים האחרונות ארונות המטבח עברו מהפך והפכו להיות יצירות אומנות, חלק ממגמת העיצוב הזו, נתמכה באמצעות הפיכת דלתות הארונות העליוניים מדלתות עץ לקלפות זכוכית מעוצבות.
 ניתן לייצר עיצובים מיוחדים ומותאמים אישית בהתאם לרוח המטבח והחלל המעוצב שסביבו וכמובן בהתאמה אישית לאוירה אותה מבקשים לייצר במטבח, לדוגמא הדפסים דקורטיביים של נוף, דוגמאות מופשטות ועוד.

משחק של טקסטורות וחומרים

חיפוי קירות מטבח יכול ללבוש מגוון של טקסטורות וחומרים. לפני שניגשים לבחור את החומר המתאים לביצוע חיפוי קירות מטבח, חשוב להבין מדוע יש צורך לחפות את קירות המטבח. 

הזכוכית קלה מאד לעיבוד, וניתן ליצור ממנה עשרות סגנונות של דוגמאות ועיצובים. חיפוי זכוכית למטבח יכול להיות מינימליסטי, עם עיצובים דקים ועדינים, או עמוס בדוגמאות, צורות גיאומטריות וכדומה – הכול כיד הדמיון הטובה על המעצב. בזכות מגוון האפשרויות הגדול, כל אחד יכול ליצור טביעה אישית של הסגנון הפרטי שלו במטבח. 

בנוסף, חיפוי זכוכית למטבח שעשוי היטב, יוצר מראה חמים ונעים למטבח, תוך שמירה על הפרקטיקה והקו הנקי המודרני.

זכוכית למטבח בעיצובים שונים

הבחירה בזכוכית לחיפוי המטבח עשויה להיות מעט מבלבלת, כיוון שהזכוכית מאפשרת בחירה בין מגוון רחב של סגנונות עיצוב. 

ניתן לבחור בכל סגנון בו תרצו, כך שהזכוכית תוצג בצורה המיטבית מבחינתכם וזאת באמצעות הדפסת דוגמאות ועיצובים שונים. 

אדר זכוכית כמפעל ותיק ובעל ניסיון רב בייצור ועיבוד מוצרי זכוכית, מחזיק במגוון אפשרויות לייצור לעצמכם מטבח ייחודי בהתאמה אישית, על ידי שימוש בסגנון ובצבע האהובים עליכם.

אדר זכוכית – מפעל לייצור מוצרי זכוכית מכל הסוגים

אם גם אתם רוצים להכניס צבע למטבח שלכם תוך שימוש בחומרים האיכותיים ביותר ובעיצובים הייחודיים ביותר – פנו אלינו. 

ב"אדר זכוכית" אנו מתמחים בהתאמה של חיפוי קירות מטבח כדי ליצור עבורכם את המטבח המושלם.