כתובתנו – המלאכה 19 אזור התעשייה נתניה (ליד איקאה) חנייה חינם

התקשרו – 072-3308512

מדפי זכוכית

עיצוב בזכוכית

יש ללחוץ על כפתור העריכה

כניסה לאדריכלים

יש ללחוץ על כפתור העריכה

מדפי זכוכית אלגנטיים ומעוצבים לכל חדר!

מעוניינים להוסיף מדפי זכוכית לבית או למשרד? אדר זכוכית הוא המקום בשבילכם! 

אנחנו באדר זכוכית מייצרים מדפי זכוכית לפי מידה לחדרי אמבטיה, למטבחים, למקלחת ולסלון, וכן זכוכית בהתאמה אישית לנישות, בכל המידות ובכל הצבעים בהתאמה מושלמת עם עיצוב הבית.

מקומות מומלצים להתקנת מדפי זכוכית

מדפי זכוכית הם בעצם מדפים לכל דבר ועניין, ויכולים לשאת משקל כמו מדפי עץ, אך עושים זאת בצורה מסוגננת יותר. מקומות מועדפים להתקנת מדפי זכוכית לפי מידה הם חדרי שירותים, אמבטיה, מקלחון, סלון או מטבח

בכל מקום בבית בו רוצים להתקין מדף בודד או סט של מדפים, מומלץ לחשוב על מדפי זכוכית בתור אלמנט מוצלח.

עיצוב מדפי זכוכית לפי מידה

מדפי זכוכית לא חייבים להיות מלבניים או מרובעים. אפשר בהחלט לצאת מהקופסא ולתכנן אותם בצורה הרבה יותר יצירתית. ובמסגרת כך להזמין מדפי זכוכית לפי מידה המותאמים לכל מקום נדרש בבית.

מדף יכול להופיע בצורות שונות, כגון מעוגל, אליפטי, משונן או אפילו בצורה גלית. זכוכית ניתנת לחיתוך בכל צורה שהיא, וזו מעלתה הגדולה.

בכל נישה או פינה צדדית אותה רוצים לשדרג, ניתן למקם מדף זכוכית אחד או יותר ובאמצעות זאת להוסיף עוד נוי למקום. אנשים שאוהבים לאסוף חפצים קטנים ושונים כמו צדפים, אוספים מן הטבע או פריטים מרתקים, מצאו כי נאה להציב אותם על מדפי זכוכית, על מנת להבליט את אותם אוספים והדבר בהחלט גם מרשים.

התקנה נסתרת של מדפי זכוכית

כאשר מתקינים מדפי זכוכית, חשוב לבצע את החיבור לקיר בצורה נכונה, כדי לשוות להם גימור נקי. בדרך כלל משתמשים ביותר ממחזיק אחד לצורך שיווי משקל ויציבות. את המחזיקים הללו אפשר לבחור מתוך מגוון קיים בחנויות וברשתות השונות, העיקר שהם יהיו נגד חלודה או מתכת מצופה. 

ו…לא לשכוח את עניין התאורה. מדפי זכוכית ואור הולכים מצוין יחד. קרני האור שנשברים על הזכוכית יוצרים אפקט מרהיב ונוצץ בכל בית. מה יפה יותר מעציץ פרחים מרהיב מונח על מדפי זכוכית שמעליו מותקנת תאורה מעוצבת?

תודו, שאין יותר יפה מזה בכל הבית! חברת אדר זכוכית תשמח להגשים את חלומותיכם.

עבודות מדפים אחרונות