מחיצות זכוכית אקוסטיות

מחיצות זכוכית לבית ולעסק

מחיצות זכוכית אקוסטיות לשמירה על השקט במרחב העבודה

מחיצות זכוכית אקוסטיות הפכו, בשנים האחרונות, לאחד מאותם אלמנטים עיצוביים שלא ברור האם הם יותר שימושיים או יותר דקורטיביים. בין אם במשרד הביתי ובין אם במשרדים "רשמיים", מחיצות הזכוכית משמשות אותנו, כשהן מעניקות לנו פרטיות, מבודדות מרעשים, ובדוגמאות מסוימות, אף אינן מאפשרות הצצה פנימה, אל חלל העבודה וממנו. אין זה מפתיע, אם כן, שכיום, כמעט בכל מקום כמעט, נמצא מחיצת זכוכית מבודדת כזו.

מחיצות זכוכית אקוסטיות – מדוע משרדים זקוקים למחיצות כאלו?

מחיצות, ככלל, לא נועדו אך ורק לחלק חלל גדול לחללים קטנים יותר. נכון, הן עושות זאת, ובהצלחה, אבל זה אינו, בהכרח ייעודן היחיד. אם נתייחס למשל לתפקידן של מחיצות זכוכית אקוסטיות המותקנות בעסקים וחברות, לדוגמא במוקד שירות, נגלה, שהן מאפשרות לכל אחד מעובדי המוקד לשוחח בטלפון עם הלקוחות, בלא הפרעה ווקלית מצידם של מוקדנים אחרים העובדים במשרד. 

הן מאפשרות לאדם הדובר לנהל שיחה בקולו הרגיל וללא הצורך ללחוש, בלי שהוא יפריע לעובדים לצידו. 

כמו כן, במקרים אחרים, כדוגמת יועצי השקעות, בנקאים וכד', מחיצות זכוכית אקוסטיות, מאפשרות שמירת הדיסקרטיות של השיחה המתנהלת בחלל המתוחם. כאמור, במקרים רבים, המחיצה האקוסטית אינה שקופה, אלא חלבית או נושאת הדפס כלשהו, כך שלא רק האקוסטיקה שלה מבודדת את החלל מהסביבה, אלא שגם מבחינה ויזואלית היא יוצרת חציצה מושלמת השומרת על פרטיות הנמצאים בתוכה. 

בשורה התחתונה

משרדים (במיוחד משרדים מרובי עובדים, אבל גם משרדים ביתיים) מחפשים, בכל עת, דרכים ושיטות לייעולה של העבודה המתבצעת על ידם ובתוכם. 

התקנת מחיצות זכוכית אקוסטיות המבודדות את חלל העבודה במשרד הביתי או מחלקות את החלל הגדול למספר חללים קטנים יותר המתוחמים באמצעות אותן קירות זכוכית דקורטיביים, יכולה לספק למשרד ולעובדים בו דרך מצוינת להתמודד עם הצורך בפרטיות ווקאלית ופרטיות ויזואלית. ואם תבחרו במחיצה אקוסטית מעוצבת, בכלל תוכלו ליהנות מכל העולמות…

יחד עם שימושן למטרות מסחריות, מחיצות זכוכית יחד עם דלתות זכוכית מותקנות גם כן בבתים רבים, במטרה לשמור על פתיחות של חללים, כניסה רבה של אור טבעי ויחד עם זאת, להקפיד על בידוד אקוסטי בין הפינות השונות של הבית.

אדר זכוכית – 35 שנים של ייצור מוצרי זכוכית

אדר זכוכית פועלת כבר 35 שנה וממוקמת באזור התעשייה של נתניה.

כיוון שאנחנו מייצרים את המוצרים במפעל הלקוח מרוויח פי כמה: גם מוצרים בהתאמה אישית בהתאם לחללי הבית ולטעם האישי, גם פיקוח על המוצר לאורך הייצור והבטחה לטיב האיכות וגם מחירים מהיצרן לצרכן ללא פערי תיווך.