מעקות זכוכית

מעקות זכוכית

מעקות זכוכית לפנים הבית ולבחוץ

צרו עמנו קשר:

לפגישה ללא התחייבות חייגו 072-3308512

מפעל לייצור מקלחונים

מעקות זכוכית מכל הסוגים

בכל מקום בו יש מדרגות, מרפסת או גג – מעקות זכוכית הוא פריט הכרחי. ניתן לייצר מעקות ממגוון חומרים שונים, כדוגמת עץ או מתכת, אך בשנים האחרונות עם ההתפתחות הטכנולוגית המאפשרת לייצר בזכוכית תהליכים כימיים לחיסומה, כבשו מעקות זכוכית את השוק: בתוך הבית וגם מחוצה לו, מכיוון שמעקה זכוכית שקוף המשתלב בחלל באופן אופטימלי, משווה לבית מראה מעוצב ומסוגנן!

באדר זכוכית אנו מעצבים, מייצרים ומתקינים מעקות זכוכית איכותיים בהתאמה אישית ובשילובים שונים. מעקה זכוכית למרפסת, מעקה זכוכית לבריכה ומעקה זכוכית למדרגות בתוך הבית ומחוצה לו.

כל מעקות הזכוכית המיוצרים על ידינו עשויים מזכוכית מחוסמת בעלת תו תקן.

פנו אלינו לפגישה ללא התחייבות – 072-3308512

מעקות הזכוכית שלנו

כל המערות מיוצרים מזכוכית מחוסמת

אדר זכוכית  – 20 שנה של ייצור מעקות זכוכית

כאשר מעוניינים לרכוש ולהתקין מעקה זכוכית יש להביא בחשבון מספר נתונים:

בטיחות– תנאי ברזל בכל נושא של מעקות: להגן על דיירים ועוברי אורח מפני פגיעה ונפילות. בעניין הזה כדאי מאוד לא להתפשר ולדאוג כי המעקה יהיה עשוי מזכוכית מחוסמת אשר מתרסקת לרסיסים קטנים בעת ניפוץ ואינה מסכנת. 

כמובן שיש לקחת בחשבון את מיקום המעקה, ייעודו ואת תפקידו, האם הוא מפריד בין חללים (לדוגמא במקרה של בריכה בחצר, האם המעקה ימוקם בחדר המדרגות של הבית, או שמדובר במעקה במרפסת). 

הקפידו לבחור מתקין מוסמך, כדי לקחת מידות במדויק ולבצע התקנה איכותית.  

מחיר – החומר ממנו ייצרו את המעקה משפיע מאד על מחירו, חשוב להגדיר מראש את גובה ההוצאה אותה מעוניינים להקדיש לכך. אל תתפתו לבחור בחומרים אשר אינם עולים בקנה אחד עם התקציב שלכם.

מראה ונוחות – סוג המעקה משתנה על פי הבחירה האישית, והנתון הזה בהחלט תלוי בטעם האישי. מעקות זכוכית מועדפות מבחינת היופי והנוחות, כיוון שניתן לייצר אותם בכל גודל רצוי, כאשר עיצוב הזכוכית והמרקם שלה תלוי בהעדפה שלכם.  קבלו טיפ קטן מאיתנו: מעקה מברזל או מעץ, יפה ככל שיהיה, לא יתחרה בזכוכית מבחינת השקיפות שלה והפתיחות לנוף מחוץ לבית או בתוכו, כמו למשל מעקה זכוכית לחדר המדרגות מייצר הרגשה פתוחה.

מעקה שקוף – יתרון

כיוון שזכוכית היא חומר שקוף, יש יתרון אדי לנראות. אם רוצים להתקין גדר בבריכת שחיה, כאשר הכל מסביב דשא מרגיע, אפשר ליצור אותו מזכוכית ולהמשיך ליהנות ממרחב פתוח גם כאשר המקום סגור. בבתים פרטיים בהם רוצים ליצור הרגשת מרחבים בוחרים להשתמש בזכוכית בצידי המדרגות שעדיין מותירים חלל נקי. הרבה יותר יפה מאשר כל חומר אחר

ישנם גגות של בתים שמשמשים כמרפסות המשקיפות על נוף מדהים, חבל לאבד את היופי הזה רק בגלל מעקה אטום מאבן. מה עושים? 

בוחרים מעקות זכוכית למרפסת חזקות ואיכותיות שמצד אחד שומרים ומגינים  על הדיירים ומצד שני לא מפריעים ליהנות מן הנוף הנשקף הממשיך להראות מבעד למעקות האלו. מעקות זכוכית יישארו תמיד מעודכנות ומתאימות לכל חלל. ניתן לשלב בתוך מעקות זכוכית חומרים נוספים כדי לגוון את המראה שלהם ולתת להם אלמנטים קישוטיים. אלו יכולים להיות שילובים של עץ או אבן, ואפילו חלקי מתכת.

פנו אלינו ונגשים לכם את החלום השקוף!