כתובתנו – המלאכה 19 אזור התעשייה נתניה (ליד איקאה) חנייה חינם

התקשרו – 072-3308512

מקלחון חזית

עיצוב בזכוכית

יש ללחוץ על כפתור העריכה

כניסה לאדריכלים

יש ללחוץ על כפתור העריכה

מקלחון חזית – נותנים מקום לעיצוב

באופן כללי ניתן לומר שקיימים שני סוגים עיקריים של מקלחונים: מקלחון חזית ומקלחון פינתי. 

בעוד שמקלחון פינתי נועד, במרבית המקרים, לחסוך מקום בחדר האמבטיה ולתפוס את הפינה הכי פחות שימושית, הרי שמקלחון חזית מתאים בעיקר לחדרי אמבטיה גדולים, והוא מעניק מרחב לאנשים המשתמשים בו. 

מקלחוני חזית יכולים להגיע במגוון גדלים, אך לרוב הוא גדול ומרווח, וקרוב בגודלו לגודל של אמבטיה.

באמצעות עיצוב של מקלחוני זכוכית ניתן ליהנות ממקום מרווח ונוחות מרבית יחד עם עיצוב ייחודי של חדר האמבטיה.

רוצים ליהנות מכל היתרונות? עם אמבטיון לא צריכים להתפשר, ומקבלים את השילוב המושלם בין מקלחון לאמבטיה.

מקלחון חזית

כיצד בנוי מקלחון חזית?

מקלחון חזית כשמו כן הוא, בנוי ותחום בין קירות חדר האמבטיה, בין אם בתוך נישה, או קיר בנוי מצד אחד וקיר זכוכית מצד שני וכדומה. 

מקלחון חזית הוא בעצם מקלחון ישר, אשר ניתן לעצב אותו במגוון אפשרויות ובהתאמה אישית על פי צורך החדר והעיצוב הרצויים, למשל :  שני דלתות, כאשר אחת קבועה והשנייה נפתחת, או שתי דלתות נפתחות על צירים המחוברים לקירות שבצדדים.

לעיתים אילוצי החדר מכתיבים פתרונות אחרים, בדוגמת שתי דלתות נפתחות, כאשר אחת מחוברת אל הקיר שלצידה והשנייה מתחברת אל מחיצת זכוכית קבועה.

כל הפתרונות הנ"ל ורבים אחרים, באים לידי ביטוי בהתאמת המקלחון לעיצוב חדר האמבטיה או המקלחת שלכם, הכולל את הכלים הסניטריים והריהוט.

מקלחוני חזית – מגוון של יתרונות

אנשים רבים אוהבים להשתמש במקלחונים, מכיוון שהמקלחונים מאפשרים שימוש נוח בזמן המקלחת, ללא ההגבלה שיוצרת האמבטיה, כמו הגובה שלה והצורה המעוגלת שלה. 

מקלחונים תמיד נוחים לשימוש, אלא שכאשר מדובר במקלחון פינתי, לעיתים מדובר בשטח קטן ומצומצם, שאינו מאפשר לבני הבית להתקלח בנוחות.

מקלחוני חזית, לעומת זאת, מאפשרים שטח רחב יותר, וגם זווית נוחה יותר, אשר מעניקה נוחות ופינוק במקלחת. השטח הגדול של מקלחון חזית, כמו גם העובדה שהוא חופשי יותר, ואינו תחום בפינה, הופכים אותו למקלחון הנוח ביותר. 

עם זאת, חשוב לזכור שמקלחון חזית תופס הרבה מקום בחדר האמבטיה. במרבית המקרים, למשל, לא תהיה אפשרות לבנות גם מקלחון חזית וגם אמבטיה באותו החדר, ולכן חשוב ליצור סדרי עדיפויות ולבדוק האם אכן מומלץ, מבחינת הרגלי השימוש, לבנות מקלחון חזית.

מקלחון חזית הזזה

בעיצוב מקלחוני חזית ניתן גם לבחור במקלחון חזית עם דלת הזזה. מקלחון חזית הזזה הינו בין הפופולאריים במקלחוני החזית. הסיבה שמקלחון זה מאוד פופולארי מכיוון שהוא לא גוזל מקום רב בחדר האמבטיה אך מאפשר את כל היתרונות של מקלחון חזית ומעניק תחושה של מרחב. 

מקלחון זה הוא ישר ומרובע והדרך הטובה ביותר לפתוח אותו היא באמצעות דלתות הזזה ולכן קוראים לו כך. ניתן לעצב מקלחון חזית הזזה שלא יגזול מקום נרחב בחדר האמבטיה אך עדיין יהיה בעל עיצוב מוקפד – וייחודי.

מקלחונים חזיתיים – להתקלח ולהתרווח!

מקלחונים חזיתיים הם הסוג הפופולרי ביותר בקרב בוני בתים ומשפצים והם מהווים את מרבית המכירות בקרב אנשים הבונים בתים פרטיים. השיק העיצובי שלהם בתוספת מרחב תנועה אדיר הם הופכים את המקלחת לחוויה אחרת. . באדר זכוכית תמצאו מגוון אדיר של מקלחוני חזית בהתאמה אישית .

פנו אלינו לקבלת ייעוץ לגבי ייצור של מקלחוני חזית מסוגים שונים ובמגוון של עיצובים. ב"אדר זכוכית" אנו מקפידים על שימוש בחומרים האיכותיים ביותר ובעיצוב חדשני.  צרו עימנו קשר בטלפון 072-3308512.