כתובתנו – המלאכה 19 אזור התעשייה נתניה (ליד איקאה) חנייה חינם

התקשרו – 072-3308512

קלפות זכוכית

קלפות זכוכית למטבחזכוכית מעוצבת לקלפות מטבח

אין כמו שילוב של עץ וזכוכית וכשמדובר במטבח שלכם, אתם מחפשים את הטוב ביותר.

באדר זכוכית תוכלו לבחור את הגוונים וההדפסים של זכוכית ארונות המטבח שלכם מתוך אלפי אפשרויות שונות. 

לא מצאתם? לא נורא! הביאו תמונה משלכם, ותוך תקופה קצרה תוכלו ליהנות מארונות מטבח ייחודיים מחופים בזכוכית בדיוק כפי שחלמתם. אנו מייצרים את המוצרים שלנו במפעל ולכן נוכל להתאים זכוכית לכל מוצר רצוי.

קלפות זכוכית   

בכל הנוגע לקלפות זכוכית המאפיינים החשובים ביותר הינם איכות, בטיחות ועיצוב. חברת אדר זכוכית בע"מ מבטיחה לכם את כל זה תחת קורת גג אחת.

קלפות הינן מרכיב פופולארי מאוד במטבחים העכשווים. כאשר בוחרים קלפות, חשוב מאד לבחור בדגמים האיכותיים ביותר, היות ויש לכך חשיבות בכל הקשור לתפעול נוח, עמידות לאורך זמן ויציבות. קלפות זכוכית למטבח מועדפות ביותר בשל המראה היוקרתי, הנקי והמרשים. 

חברת אדר זכוכית בע"מ מאפשרת לכם לקבל מוצר איכותי ויפה במיוחד המבוסס על שנים של ניסיון.

קלפות זכוכית – היופי חשוב אך האיכות מעל לכל!

מהן קלפות? הן מחליפות את הארונות העליונים ב"מטבחים של פעם" והשונה בהן הוא בתצורתן, בעיצובן, באופן פתיחת הדלתות (עולות כלפי מעלה בעזרת צירים מיוחדים)  וביכולת לשלב בהן אלמנטים עיצוביים שונים, החל ממסגרות הדלתות ועד לחומרים המשולבים בדלתות, כאשר קלפות זכוכית למטבח הן הטרנד הנוכחי.

באמצעות התקנת הקלפות במטבחים ניתן לנצל את שטח המטבח לצורך פיתוח מקומות אחסון נוספים. אלו חשובים ביותר כדי למקסם את הפונקציונאליות של המטבח. 

על קלפות זכוכית למטבח להיות חזקות במיוחד כדי לעמוד במקומן ללא פגע גם במקרים של טריקה חזקה של הארון, העמסת כלים עם משקל רב על הארון וכן הלאה. הזכוכית מהווה מרכיב חשוב בהקשר זה. 

חברת אדר זכוכית בע"מ מספקת לכם מגוון רחב של זכוכיות עמידות עפ"י תקן ובעיצובים שונים וייחודיים.

מדוע כדאי לקנות אצלנו מוצרי זכוכית?

חברת אדר זכוכית בע"מ מפתחת, מעצבת ומאפשרת עיבוד וחיסום זכוכית ברמה הגבוהה ביותר

חברת אדר זכוכית מתאימה את עצמה לסטנדרטים הגבוהים ביותר בשוק ומציבה לעצמה יעדים גבוהים ביותר גם בהיבט האופנתי וגם בהיבט הפונקציונלי, לכן, החברה מאפשרת לעצב בהתאמה אישית מגוון רחב של זכוכיות (וזכוכיות לקלפות) ברמה הגבוהה ביותר הקיימת כיום.

חברת אדר זכוכיות בע"מ מזמינה אתכם לתכנן, לעצב וללוות את תהליך ייצור קלפות הזכוכית למטבח שלכם. יחד עם צוות החברה המקצועי, תוכלו לבחור את הזכוכית המתאימה ובמהירות לקבל אליכם הביתה את התוצר בליווי צוות מקצוענים לצורך ההתקנה.

חברת אדר זכוכיות בע"מ היא חברה בעלת ניסיון רב, ותק וקהל לקוחות מרוצה ביותר. בואו לבחור יופי ואיכות גם יחד.