כתובתנו – המלאכה 19 אזור התעשייה נתניה (ליד איקאה) חנייה חינם

התקשרו – 072-3308512

מראות

מראות זכוכית בהתאמה אישית

מראות בהתאמה אישית

מראות יכולות להוות חומר בסיסי ליצירת אינסוף עיצובים יפים המשדרגים את החלל באופן משמעותי. מראות מעוצבות לבית הן פתח לשילובים ייחודיים, לגימיקים מרשימים, לעיצובים אופנתיים ולמגע של אופי בחלל החדר. 

יש מראות עם מסגרת עץ, מראות עם מסגרת מתכת, פלסטיק, במבוק וכל חומר שינתן לעלות על הדעת.  דבר אחד בטוח: מראות כבר מזמן הפסיקו לשמש אותנו רק ברמה הפרקטית ותפסו מקום של כבוד בכל כולם עיצוב הבית.  

מראות בהתאמה אישית התופסות קיר שלם, מראות בעיצובים לא סטנדרטיים ובחיתוכים שונים ומשונים הפכו למחזה שכיח ומשתמשים בהן יותר ויותר למלא חללים ולשוות להם מראה יוקרתי וגדול.  באדר זכוכית אנחנו מייצרים מראות בהתאמה אישית ולמעשה, אין מראה שלא נוכל לייצר ולהתקין.  

לפגישת ייעוץ ללא התחייבות חייגו: 072-3308512

מראות בהתאמה אישית עושים באדר זכוכית

מראות משמשות אותנו עשרות פעמים במהלך היום. אנו מביטים בהן בבוקר באמבטיה או במקלחון כדי לצחצח שיניים, לשטוף פנים, להסתרק, להתאפר וכן הלאה. אנו מביטים בהן במהלך היום כדי לבחון את המראה שלנו.

אנו משתמשים בהן כדי לבחון בגדים חדשים, תכשיטים, תכשירי איפור וכדומה, וגם סתם כך לשם ההנאה. אך מראות הן לא רק אביזר שימושי – הן גם משמשות לעיצוב של חדרים שונים, כמו סלונים, משרדים וכדומה, במיוחד כאשר ניתן לייצר מראות בהתאמה אישית לכל צורך, עיצוב או חלל נתון.

מראות מעוצבות יוצרות מראה נאה לכל חדר בו הן נמצאות. מראות מהוות יתרון גדול בחדרים קטנים, משום שהן יוצרות תחושה של רווח ושל שטח גדול.

שילוב של מספר מראות בחדר, בזוויות הנכונות, ייצור תחושה של חדר מרווח במיוחד. בנוסף, מראות בצורות שונות ממלאות תפקיד של תמונות מעוצבות ושל חלונות יפים, ויוצרות מראה ייחודי ויפה במיוחד לחדר.

אנו מייצרים את על סוגי המראות

מראות מעוצבות לבית, יכולות להגיע במגוון צורות, דוגמאות, מידות ועיצובים והכל בהתאמה אישית, בהתאם לדרישות המזמין.

מראות אובליות – יוצרת מראה קלאסי לחדר, ומשמשת כתחליף לתמונה. מראה אובלית מדגישה חלקים מהחדר מבלי להעיק ומשתלבת בסגנון העיצוב באופן מושלם.

מראות מרובעות – מעניקות  אווירה ייחודית לבית, למשרד ולכל מקום אחר שבו הן מצויות.  מראות מרובעות יכולות להיות בסגנון של תמונה או בסגנון של חלון ולייחד קיר שלם מבלי "למלא" אותו

מראות ענק לעיצוב חללים – לכל חלל ניתן להזמין מראה גדולה במיוחד, אשר מותקנת לרוחב הקיר כולו, ויוצרת תחושה של חלל גדול ורחב במיוחד. מראת ענק נפוצה במיוחד בחנויות ובמשרדים קטנים, במטרה ליצור תחושה של מקום גדול במיוחד, וכן בחדרי כושר וכדומה, בהם יש צורך בשטח גדול במיוחד המשמש כמראה.

מראות בהתאמה אישית לעיצוב הבית

מראות יכולות להשתלב עם מגוון מסגרות ועם מגוון עיצובים נלווים. כך, למשל, ניתן למצוא מראות בשילוב של מסגרות מתכת או עיצובים במתכת, מראות שמשולבות עם פסיפס, מראות במסגרות עץ שונות, מראות בשילוב ויטראז', ועוד.  אנו באדר זכוכית יודעים לייצר כמעט כל מראה ובכל צורה כך שאתם תתנו לדמיון שלכם להשתולל ואנחנו נוציא לפועל את כל החלומות העיצוביים שלכם.

מראות הן הבסיס לעיצוב חללי הבית

מראות יכולות להוות חומר בסיסי ליצירת אינסוף עיצובים יפים המשדרגים את החלל באופן משמעותי. מראות מעוצבות לבית הן פתח לשילובים ייחודיים, לגימיקים מרשימים, לעיצובים אופנתיים ולמגע של אופי בחלל החדר. בין האפשרויות הרבות עבור מראות מעוצבות ניתן למצוא משחקי מראות משולבים זה בזה, מראות בצורות מסוימות, מראות בצורת כיתוב, מראות שאינן מונחות בקו אחיד אלא יוצרות משחק שלם של מפגשים בחלל ועוד. המפתח בעניין של מראות מעוצבות הינו לבחור אותם במקום טוב ומכווין המאפשר לכם לקבל השראה והחלטות ולבנות יחד אתכם מראות מעוצבות המתאימות במיוחד לכם.

מבחר אדיר של מראות במפעל

מראות מעוצבות מיוצרות בדרך כלל על ידי חברות העוסקות בייצור זכוכית. חברת אדר זכוכית בע"מ הינה מפעל לעיבוד זכוכיות והפקת תוצרים שונים כגון מראות אמבטיה המעוצבות לפי מידה, מראות חללים מעוצבים בבית ובמשרד ועוד. 

חברת אדר זכוכית בע"מ עובדת עם חומרים איכותיים המאפשרים לקבל מראות איכותיות ועמידות במיוחד שאינן נשברות בקלות. כמו כן, לחברה הכרות עם מגוון סוגי המראות הקיימים כיום בשוק כגון- מראות מרחפות, מראות צמודות אל הקיר ועוד. חברת אדר זכוכית בע"מ מאפשרת ללקוחות החברה ליהנות מחומר הגלם שהינו מראות החברה ועל בסיסן לערוך שדרוגים ועיצובים בהתאם לצרכים ולטעם האישי. 

חברת אדר זכוכית – המקום המתאים למראות מעוצבות לקיר ולבית

חברת אדר זכוכית בע"מ הינה חברה ותיקה בתחומה ובעלת ניסיון רב במתן שירות אישי ללקוחות בהתאם לצרכים. החל מרגע יצירת הקשר עם החברה, נציג אישי ומותאם לכל מלווה את תהליך העיצוב והפיתוח של דגם המראות הרצוי לכם. יחד עם צוות החברה המעולה מפותחת המראה המעוצבת שאתם בחרתם וכל זאת תוך שימוש בחומרי איכות ותעודה של אחריות.