דלתות זכוכית

דלתות זכוכית

ייצור דלתות זכוכית לפי מידה

צרו עמנו קשר:

לפגישה ללא התחייבות חייגו 072-3308512

מפעל לייצור מקלחונים

דלתות זכוכית מכל הסוגים

באדר זכוכית אנו מתמחים בעיצוב, ייצור והתקנת דלתות זכוכית מעוצבות בהתאמה אישית ובשלל עיצובים.  הדלתות של אדר זכוכית מצטיינות בשילוב של איכות, מראה מרהיב ופונקציונאליות. התאמת הקו העיצובי על פי דרישות הלקוח מכל בחינה, בין אם מדובר בדלתות חוץ או בדלתות פנים.

אדר זכוכית הנו מפעל לייצור מוצרי זכוכית ואתם מרוויחים דלתות זכוכית מהיצרן לצרכן ללא פערי תיווך. אנחנו מקבלים הזמנות עבודה גם מהשוק המוסדי וניתן לראות את העבודות שלנו על פני אלפי מטרים של משרדים.

בנוסף אנחנו גם מייצרים דלתות זכוכית לשוק הפרטי בהזמנה אישית ובמחירים מדהימים. אין צורך לרכוש דלת סטנדרטית או להתאים את השיפוץ לדלת שקונים בחנות.

אז אם אתם צריכים דלתות זכוכית לאמבטי, לארונו, לחדרים או לכל שימוש אחר, אתם מוזמנים אלינו למפעל בנתניה. הקפה עלינו

 

דלתות הזכוכית שלנו

הדלתות מיוצרות בהתאמה אישית לפי מידות הלקוח

דלתות זכוכית

דלתות זכוכית מעוצבות מותקנות לרוב במשרדים ובמקומות ציבוריים. שם המטרה היא לשדר יוקרה ואלגנטיות, ויש בהם בהחלט אלמנט פתוח לקהל. בבתים פרטיים השימוש בזכוכית אינו נפוץ בדלתות חוץ, אך מקובל להתקין דלתות זכוכית במטבח, בחדרי אירוח כמו בסלון, כחלק מעיצוב החדר. היתרון הגדול שלהן שהן יוצרות תחושת מרחב עם הרגשה של מקום יוקרתי ואלגנטי במיוחד. כמו כן דלתות זכוכית נפלאות למקלחונים ובחדרי רחצה, הן מותאמות לחדרים רטובים, ומוסיפות לעיצוב של החדר.

דלתות זכוכית הן טרנד שהולך וכובש את השוק, וניתן היום למצוא דלתות זכוכית בדוגמאות רבות. לא מדובר רק בזכוכית חלקה ושקופה, קיימות דלתות עשויות זכוכית מודפסת ומעוצבת במגוון דגמים המותאמים לחדר בו הן מותקנות.

דלתות הזזה מזכוכית בכל מידה

אנו מייצרים דלתות הזזה מזכוכית בהתאמה אישית עבור כל מידה ובטווחי זמן קצרים. כל הדלתות  מיוצרות במפעל תחת תקני בטיחות מחמירים. כל הזכוכיות שמהן מיוצרות הדלתות עוברות תהליך של חיסום, כך שאינן מתנפצות במהלך שבר. דלתות הזכוכית מותקנות עם פתיחה אוטומטית וידנית.

זכוכית בדלתות הבית – עיצובים ושילובים!

דלת מעוצבת לכניסה תורמת למראה הבית ומשדרגת את איכות החיים. יש לזכור כי אורחים המגיעים לבקר אתכם ממתינים ליד הדלת עד לפתיחתה וזהו הפריט הראשון שהם רואים. לכן, כיום ישנו מגוון דלתות מעוצבות לכניסה המותירות רושם רב והן בעלות אמירה אישית וייחודית.

כדי ליהנות מדלת מרשימה ומיוחדת ניתן לשלב זכוכית במרכז הדלת, בצד או בחלקה העליון. כמו כן, אפשר להוסיף ויטראז' צבעוני ומרהיב ביופיו כדי ליהנות ממראה אמנותי וייחודי. שילוב זכוכית בדלתות הבית, ובמיוחד בדלת הכניסה, תורם רבות למראה הכללי ומאפשר לאור להיכנס לבית.

רוצים לקבל אמבטיה יפה עוד יותר? התקינו לה דלתות זכוכית!

כאשר מתקינים מקלחון לאמבטיה (הנקרא אמבטיון) חושבים קודם כל על נוחות השימוש. המקלחון הוא מקום נפלא להתרעננות ואפשר להוסיף לו אלמנטים בלי סוף. העניין הוא שצריך לסגור את המקלחון בדלת או בקיר, ולשם כך המציאו את דלתות הזכוכית שמתאימות לשם כמו כפפה ליד. 

דלתות זכוכית לאמבטיה יכולות להיות בגדלים שונים ובצורה משתנה, הכל תלוי בצורך הספציפי של החדר. ישנם דלתות ישרות ויש מתעגלות, מקלחונים פינתיים נמצא בעיקר בהתקנה של דלתות זכוכית לאמבטיה בצורת חצי עיגול הסוגרת את הפינה היטב.

ניתן כמובן, גם להזמין דלת כניסה מזכוכית לחדר האמבטיה עצמו, הכל בהתאם לעיצוב הנדרש ולדמיון שלכם!

דלתות זכוכית מעוצבות למטבח

כיום, מטבחים רבים מתוכננים כך שהם פתוחים אל חלל הבית המרכזי, אך קיימים מטבחים שבעליהם מעדיפים אותם סגורים מסיבות שונות (נוחות, אי מעבר ריחות, הפרדה עפ"י צורך ועוד), כך שכאופציה לסיגרת הפתח ע"י דלת סטנדרטית, תחשבו על הפתרון של דלת זכוכית!

יתרונותיהן של דלתות זכוכית למטבח הן מפני שקודם כל הן יכולות להיות שקופות, שקופות למחצה, או אטומות ועל כן ניתן להתקינם בהפרדה בין המטבח ליתר החלל הציבורי, לצורך הפרדה שקופה ויחודית בין חללים. עלותן הנמוכה, באופן יחסי, הופכת אותן למועדפות פי כמה. דלתות זכוכית מעוצבות במטבח מצטיינות בנוחות מרבית היות והן דקות מאד וכמעט לא תוספות שטח.