ויטרינות זכוכית

עיצוב בזכוכית

יש ללחוץ על כפתור העריכה

כניסה לאדריכלים

יש ללחוץ על כפתור העריכה

מחוסמות ובטיחותיות – הוויטרינות של אדר זכוכית

החל מוויטרינות לעסקים וחנויות וכלה בבניינים רבי קומות – אנו באדר זכוכית מייצרים ומתקינים כבר שנים ויטרינות ומחיצות זכוכית, ומאחורינו אלפי עסקים וחברות.

חברת אדר זכוכית בע"מ הוקמה על ידי צוות בעל ניסיון של 35 שנה בייצור מוצרי זכוכית. החברה חרטה על דגלה את חשיבות השילוב בין איכות, מקצועית ועיצוב, ולקוחותיה נהנים מתוצרים מדהימים המותאמים בדיוק מושלם עבורם. לפיכך אין פלא שחברת אדר ממשיכה להיות בולטת ביותר בייצור ויטרינות זכוכית וריהוט זכוכית בכלל. בואו למצוא את הוויטרינות שלכם.

ויטרינות זכוכית – כדאי לדעת

ויטרינות זכוכית הן רהיט בולט ביותר בחנויות הריהוט השונות, ואף בנגריות הפרטיות. יחד עם זאת, אנשים רבים פונים לבחירת ויטרינות בלי לתת תשומת לב מספקת לנושא איכות הזכוכיות. פעמים רבות הבחירה נעשית בהקשר של המראה החיצוני של הוויטרינה, בלי לבחון את איכותה לעומק. אולם, בכל מקרה שבו מעורבות זכוכיות בעיצוב, יש חשיבות רבה ביותר לאיכות הזכוכית.

זכוכית שאינה איכותית עלולה להיפגם במהירות, להישבר ואפילו לסכן חיים. לכן, כשבוחרים רהיטים המערבים זכוכית, חשוב מאוד להבין מה צריך לבחון ואיפה כדאי לקנות. אדר זכוכית בע"מ היא חברה ותיקה בעלת ידע מקצועי רחב ושפע של ניסיון בתחום. הלקוחות הרבים של החברה מהווים הוכחה להצלחתה.

איך בוחרים ויטרינות זכוכית

לפני הכול חשוב לבחור את המסגרת לוויטרינות. היא עשויה להיות מורכבת ממגוון רחב של חומרים, והיא זו שתגדיר את שלב בחירת הזכוכיות. לאחר המסגרת, יש לתת דגש רב לזכוכית. את הזכוכית צריך להתאים לגודל המסגרת.

לאחר מכן יש לבחור סוג זכוכית כולל מאפיינים כגון עובי, רמת שקיפות ועוד. כדי לבחור נכון בכל שלב, אתם חייבים צוות מקצועי אמין לצדכם כדי לבחור נכון ואיכותי. מעל לכל, עליכם להיות בטוחים ברמת החוזק של הזכוכית ולבחור אך ורק בזכוכית בטוחה לשימוש.

אדר זכוכית – ייצור ויטרינות מזכוכית מחוסמת

חברת אדר מזמינה אתכם לבחור נכון ויטרינות זכוכית לבית שלכם. אם אתם רוצים לבחור איכות ויופי תחת קורת גג אחת, פנו לחברת אדר. החברה בעלת הניסיון תיתן לכם את הסקירה הכוללת ביותר לגבי האפשרויות העומדות בפניכם, וכן תייעץ בבחירה ותספק את התוצר האיכותי והמתאים ביותר.