מקלחון פינתי

עיצוב בזכוכית

יש ללחוץ על כפתור העריכה

כניסה לאדריכלים

יש ללחוץ על כפתור העריכה

מקלחון פינתי – התאמה מושלמת לכל חדר רחצה

מקלחון פינתי מאפשר נוחות מרבית בזמן התכנון, כיוון שהוא תופס מקום קטן בחלל, אך עם זאת מאפשר שטח נרחב למקלחת. בשל כך הוא מועדף על רבים המשפצים ומחדשים חדרי אמבט בדירות, ומשתלב בקלות כמעט בכל חדר רחצה מודרני.

ב"אדר זכוכית" תוכלו למצוא מבחר סוגי מקלחונים, במגוון של עיצובים וסגנונות. כל המקלחונים שלנו עשויים מזכוכית מחוסמת 8 מילימטר, מיוצרים בהתאמה אישית לכל חדר אמבטיה ועוברים טיפול נגד אבנית עם אחריות מלאה.

כמו כן ניתן לשלב בצורה מושלמת בין מקלחון ואמבטיה, באמצעות התקנה של אמבטיון זכוכית מעוצב.

מקלחון פינתי מזכוכית מחוסמת

מקלחונים פינתיים – שילוב מנצח של נוחות ועיצוב

מקלחון פינתי הוא מקלחון אשר ממוקם בפינתו של חדר האמבטיה – ומכאן שמו.

מקלחון מסוג זה נשען על שני קירות של חדר האמבטיה, ותחום ביניהם. קיימות מספר צורות סגירה של מקלחונים הנמצאים בפינה. המקלחון יכול להיות מעוגל, מרובע או קטום. 

סגנונות המקלחונים הן כסגנונות האנשים, שלעיתים מעדיפים מקלחון פינתי מרובע הגדול יותר בשטחו ממקלחון פינתי מעוגל או קטום, אשר יוצרים זרימה עיצובית יותר של חדר האמבטיה.

ניתן לעצב מקלחון מסוג זה בגדלים שונים, בהתאם לגודל חדר האמבטיה, והוא בדרך כלל נוח מאד לשימוש, לכן אין זה פלא שהוא פופולארי מאוד וניתן למצוא אותו במרבית חדרי הרחצה המודרניים.

יתרונותיו של מקלחון פינתי

למקלחונים אלו ישנם מספר יתרונות. מקלחון זה מאפשר הנאה ממקלחת נוחה ומרווחת יחסית, ועם זאת, תופס מעט מקום ביחס לחדר האמבטיה כולו, בזכות המבנה שלו. 

מקלחון פינתי יכול גם להתאים לחדרי אמבטיה קטנים במיוחד המוגבלים במיקום המקלחון, או לחילופין, במידה ומעוניינים לבנות בחדר האמבטיה גם אמבטיה וגם מקלחון במקביל, לשימושים השונים שלהם. 

החיסכון במקום שיוצר המקלחון הפינתי מתאים לשני המקרים, ומאפשר ניצול מקסימלי של שטח חדר האמבטיה. 

מגוון אפשרויות העיצוב של מקלחונים בהתאמה אישית מעניק הן חיסכון במקום והן הנאה מעיצוב בלתי מתפשר.

אפשרויות הסגירה 

הסגירה של המקלחון, היא נושא חשוב בנוגע לעיצוב מקלחונים, מכיוון שכל מקלחון זקוק לסגירה איכותית, אשר תמנע מן המים לזרום אל כל חדר האמבטיה. 

על פי רוב, מדובר בדלתות זכוכית אשר מקיפות את המקלחון – בדומה לעיצוב של המקלחונים הפינתיים. 

מקלחון פינה יכול להכיל דלת הזזה או דלת נפתחת, בהתאם למבנה המדויק שלו ולמקום בחדר האמבטיה, ובהתאם להעדפות העיצוב שלכם ולהמלצת המעצב.

העיצוב של המקלחון הפינתי שלכם

בשונה ממה שנהוג לחשוב, מקלחון פינתי יכול להוות פינה עיצובית יפהפייה בחדר האמבטיה. 

האגנית שמהווה לעיתים בסיס למקלחון יכולה להגיע אף היא במגוון גדלים, צבעים ועיצובים, וכמובן גם הקירות שמסביבו יכולים לקבל מגוון עיצובים, הדפסים וצריבות על זכוכית, אשר יוצרים מראה ייחודי ויפהפה לחדר האמבטיה. 

בנוסף, המקלחון יכול להכיל אלמנטים עיצוביים כמו מעמד פינתי לסבונים, מתלה דקורטיבי למגבות, תאורה פנימית למקלחון וכדומה, על מנת ליצור ממנו חלק עיצובי ייחודי. לכן, כאשר זה נוגע לעיצוב המקלחון הפינתי שלכם – אין גבול (כמעט) לאפשרויות העיצוב!

 

מתלבטים איזה מקלחון מתאים לכם מבחינה עיצובית, תקציבית או אפילו ברמת איכות החומרים , כנסו לאדר זכוכית לפגישת ייעוץ ללא התחייבות ונעשה לכם סדר בנושא – כוס הקפה עלינו! לקביעת פגישה התקשרו ל- 072-3308512.