מחיצות זכוכית

עיצוב בזכוכית

יש ללחוץ על כפתור העריכה

כניסה לאדריכלים

יש ללחוץ על כפתור העריכה

שקופות או אטומות…  מחיצות זכוכית של אדר

לפעמים רוצים להפריד בין שני חדרים אך לא רוצים לעשות זאת על ידי קיר. משהו מעין מחיצה חלקית שיוצרת עדיין קשר ביניהם אך גם חוצצת. הפתרון המוצלח ביותר יהיו מחיצות זכוכית. אנחנו באדר זכוכית מתמחים בייצור על פי מידה של מחיצות זכוכית מזכוכית מחוסמת. הניסיון שלנו כולל בניית אלפי מטרים רבועים של מחיצות זכוכית במשרדים, ובבניניים רבי קומות כאשר הדגש הוא על מוצר בטיחותי והתקנה מקצועית.

 

מחיצות זכוכית למשרדים

חלוקת חללי משרד באמצעות מחיצות זכוכית חלבית מאפשרת יצירת חללים קטנים ופרטיים המשמשים כמשרדים עצמאיים. החלוקה באמצעות מחיצות זכוכית מאפשרת לבצע את השינוי ללא בנייה של קירות, מאפשרת להשתמש במיזוג האוויר הקיים למיזוג כל החללים הקטנים ומותירה את המקום מואר ומאוורר. 

 

 

מחיצות זכוכית מבודדת

אם מחיצות הזכוכית הן במטרה לחסום רעש ולבודד את האדם היושב בפנים חשוב ליצור אותם מזכוכית כפולה שהיא גם חזקה הרבה יותר ובולמת זעזועים. אפשר למצוא מחיצות זכוכית מחומר שקוף או אטום למראה, חלק או מעוצב, מעוצב או פשוט – הכל בהתאם למקום בו הם ניצבים.

באדר זכוכית תוכלו ליצור את מחיצות הזכוכית המתאימות בדיוק למטרות שלכם והמעוצבות בסגנון האישי שלכם.

 

מחיצות זכוכית גם בבית

יותר ויותר אנשים עוברים היום לעבוד בבית, והמשרד הביתי הוא דבר שכיח. גרפיקאים, מזכירים, אנשי שיווק ולוגיסטיקה עוברים לעבוד מביתם הפרטי, ולצורך כך הם בנו לעצמם פינה פרטית באחד מחדרי הבית.

הפיתרון הזול הטוב והאסתטי להפרדת חללים בבית הוא באמצעות מחיצות זכוכית. 

לפעמים מחיצות זכוכית לא משמשות למחיצה, אלא באות במטרה לתחם שטח מסוים ובבית או במשרד. פינה נפרדת לאורחים, מקום לפינת אוכל או פינת עישון. במקום לבנות קיר אפשר להשתמש פשוט בפתרון של מחיצות זכוכית וליצור הפרדה.