מעקות זכוכית בטיחותיים

מעקות זכוכית – יופי, עיצוב ובטיחות

 

בכל מקום בו יש מדרגות, מרפסת או גג – מעקה הוא פריט הכרחי. ניתן לייצר מעקות ממגוון חומרים כדוגמת עץ או מתכת. בשנים האחרונות עם ההתפתחות הטכנולוגית המאפשרת לייצר בזכוכית תהליכים כימיים לחיסומה, כבשו מעקות זכוכית את השוק: בתוך הבית וגם מחוצה לו. מעקה זכוכית שקוף משתלב בחלל באופן אופטימלי ומשווה לבית מראה מעוצב ומסוגנן. באדר זכוכית אנו מעצבים, מייצרים ומתקינים מעקות זכוכית איכותיים בהתאמה אישית ובשילובים שונים. כל מעקות הזכוכית המיוצרים על ידינו עשויים מזכוכית מחוסמת בעלת תו תקן.
פנו אלינו לפגישה ללא התחייבות – 09-8859902

 ויטרינות זכוכית

החל מויטרינות לעסקים קטנים וכלה בבניינים רבי קומות.  אנו באדר זכוכית מייצרים ומתקינים כבר שנים ויטרינות ומחיצות זכוכית ומאחורינו אלפי עסקים וחברות.

 מחיצות זכוכית

לפעמים רוצים להפריד בין שני חדרים אך לא רוצים לעשות זאת על ידי קיר. משהו מעין מחיצה חלקית שיוצרת עדיין קשר ביניהם אך גם חוצצת. הפתרון המוצלח ביותר יהיו מחיצות זכוכית

 מעקות זכוכית למדרגות

לאדר זכוכית ניסיון רב שנים בייצור והתקנת מעקות זכוכית לפי מידה.  באדר זכוכית מייצרים מעקות מזכוכית מחוסמת ועומדים בתקנים המחמירים ביותר

 מעקות זכוכית למרפסת

גרים בקומה גבוהה ורוצים להגביה את מעקה הזכוכית במרפסת השמש שלכם? מעוניינים להתקין מעקה זכוכית שקוף בגג על מנת לא לוותר על הנוף?

צור איתנו קשר

שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

טלפון

הודעה

 

שימושים שונים למעקות זכוכית

קיימים שימושים שונים למעקות זכוכית : מעקה זכוכית למרפסת, מעקה זכוכית לבריכה ומעקה זכוכית למדרגות בתוך הבית ומחוץ לבית ועוד…
באדר זכוכית נוכל לייצר עבורכם כל מעקה זכוכית העולה על ליבכם ולכל שימוש בו תירצו.

השיקולים בבחירת מעקות זכוכית

כאשר מעוניינים לבצע התקנה של מעקות זכוכית יש להביא בחשבון מספר נתונים:

בטיחות– תנאי ברזל בכל נושא של מעקות: להגן על הדיירים מפני פגיעה ונפילות.כדאי מאוד לא להתפשר על היבט זה ולבחור במעקות מכל סוג אשר הם בטיחותיים ומיוצרים מחומרים איכותיים, למניעת נפילות ופגיעות מכל סוג. 

מחיר – החומר ממנו ייצרו את המעקה משפיע מאד על מחירו, חשוב להגדיר מראש את גובה ההוצאה אותה מעוניינים להקדיש לכך. אל תתפתו לבחור בחומרים אשר אינם עולים בקנה אחד עם התקציב שלכם.

מראה ונוחות – סוג המעקה משתנה על פי הבחירה האישית, והנתון הזה בהחלט תלוי בטעם האישי. מעקות זכוכית מועדפות מבחינת היופי והנוחות, היות אפשר לייצר אותם בכל גודל רצוי והם מסוגננים ויוצרים רושם מקסים.

טיפ קטן מאיתנו: מעקה מברזל או מעץ הכי יפה שיהיה, לא יתחרה באותם מעקות זכוכית בעלי ברק היוצר רושם יוקרתי ועדכני ביותר.

היות שמדובר בחומר שקוף, לפעמים הדבר מהווה יתרון. אם רוצים להתקין גדר בבריכת שחיה, כאשר הכל מסביב דשא מרגיע, אפשר ליצור אותו מזכוכית ולהמשיך ליהנות ממרחב פתוח גם כאשר המקום סגור. בבתים פרטיים בהם רוצים ליצור הרגשת מרחבים נעזרים עם מעקות זכוכית בצידי המדרגות שעדיין מותירים חלל נקי. הרבה יותר יפה מאשר עץ כבד או ברזל מיושן.

ישנם גגות של בתים שמשמשים כמרפסות המשקיפים על נוף מדהים, חבל לאבד את היופי הזה רק בגלל מעקה אטום מאבן. מה עושים? בוחרים מעקות זכוכית למרפסת חזקות ואיכותיות שמצד אחד שומרים ומגינים  על הדיירים ומצד שני לא מפריעים ליהנות מן הנוף הנשקף הממשיך להראות מבעד למעקות האלו.

מעקות זכוכית יישארו תמיד מעודכנים, הם מתאימים את עצמם לכל חלל. הם גם נוחים לניקוי ובניגוב קל מחזירים להם את הברק. היום משלבים בתוך מעקות זכוכית חומרים נוספים כדי לגוון את המראה שלהם ולתת להם אלמנטים קישוטיים. אלו יכולים להיות שילובים של עץ או אבן, ואפילו חלקי מתכת.

פנו אלינו ונגשים לכם את החלום השקוף

לחצו לסגירת התפריט