מראות מכל הסוגים - רק באדר זכוכית

מראות – לראות את עצמך בכל פעם מחדש ולא להפסיק להתלהב.

 

יש מראות עם מסגרת עץ, מראות עם מסגרת מתכת, פלסטיק, במבוק וכל חומר שינתן לעלות על הדעת.  דבר אחד בטוח: מראות כבר מזמן הפסיקו לשמש אותנו רק ברמה הפרקטית ותפסו מקום של כבוד בכל כולם עיצוב הבית.  מראות בהתאמה אישית התופסות קיר שלם, מראות בעיצובים לא סטנדרטיים ובחיתוכים שונים ומשונים הפכו למחזה שכיח ומשתמשים בהן יותר ויותר למלא חללים ולשוות להם מראה יוקרתי וגדול.  באדר זכוכית אנחנו מייצרים מראות בהתאמה אישית ולמעשה, אין מראה שלא נוכל לייצר ולהתקין.   לפגישת ייעוץ ללא התחייבות חייגו: 03-8859902

 מראות לפי מידה

 מראות לפי מידה

בואו עם מידות או תכנית של החדר ואנחנו כבר נדאג להתאים לכם בדיוק את המראות שאתם מחפשים כי ייצור מוצתרים לפי מידה זאת המומחיות שלנו באדר זכוכית..

 מראות לאמבטיה

 מראות לאמבטיה

כאשר רוכשים מראות אמבטיה, חשוב לזכור שמדובר במראות שמיועדות להיות בחדר בעל רטיבות גבוהה. לכן, מראות אמבטיה צריכות להיות בעלות הגנות מתאימות, ובעלות מסגרות עמידות במים..

 מראות לבית

 מראות לבית

באדר זכוכית מייצרים מראות מכל הסוגים ובכל הצורות והצבעים, כך שלא משנה מה הטעם שלכם בעיצוב, אחרי ביקור אצלנו תמצאו בדיוק את המראה שאתם רוצים…

 מראות מעוצבות

 מראות מעוצבות

מראות משולבות  בפסיפס, מראות במסגרות עץ שונות, מראות בשילוב ויטראז', ועוד. כל המראות באדר זכוכית מיוצרות על פי מידה ובהתאם לרצונו של הלקוח..

צור איתנו קשר

שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

טלפון

הודעה

 

מראות – המוצרים השימושיים ביותר בבית

מראות משמשות אותנו עשרות פעמים במהלך היום. אנו מביטים בהן בבוקר באמבטיה או במקלחון כדי לצחצח שיניים, לשטוף פנים, להסתרק, להתאפר וכן הלאה. אנו מביטים בהן במהלך היום כדי לבחון את המראה שלנו. אנו משתמשים בהן כדי לבחון בגדים חדשים, תכשיטים, תכשירי איפור וכדומה, וגם סתם כך לשם ההנאה. אך מראות הן לא רק אביזר שימושי – הן גם משמשות לעיצוב של חדרים שונים, כמו סלונים, משרדים וכדומה. מראות מעוצבות יוצרות מראה נאה לכל חדר בו הן נמצאות. מראות מהוות יתרון גדול בחדרים קטנים, משום שהן יוצרות תחושה של רווח ושל שטח גדול. שילוב של מספר מראות בחדר, בזוויות הנכונות, ייצור תחושה של חדר מרווח במיוחד. בנוסף, מראות בצורות שונות ממלאות תפקיד של תמונות מעוצבות ושל חלונות יפים, ויוצרות מראה ייחודי ויפה במיוחד לחדר.

מבחר של מראות מסוגים שונים

ישנם סוגים שונים של מראות, אשר משמשות לסוגי עיצוב שונים, כמו למשל:

מראות אובליות

 יוצרת מראה קלאסי לחדר, ומשמשת כתחליף לתמונה. מראה אובלית מדגישה חלקים מהחדר מבלי להעיק.

מראות מרובעות

מעניקות  אווירה ייחודית לבית, למשרד ולכל מקום אחר שבו הן מצויות.  מראות מעוצבות יכולות להיות  בסגנון של תמונה או בסגנון של חלון

מראות ענק לעיצוב חללים

 לכל חלל ניתן להזמין מראה גדולה במיוחד, אשר מותקנת לרוחב הקיר כולו, ויוצרת תחושה של חלל גדול ורחב במיוחד. מראת ענק נפוצה במיוחד בחנויות ובמשרדים קטנים, במטרה ליצור תחושה של מקום גדול במיוחד, וכן בחדרי כושר וכדומה, בהם יש צורך בשטח גדול במיוחד המשמש כמראה.

 

עיצובים של מראות

מראות יכולות להשתלב עם מגוון מסגרות ועם מגוון עיצובים נלווים. כך, למשל, ניתן למצוא מראות בשילוב של מסגרות מתכת או עיצובים במתכת, מראות שמשולבות עם פסיפס, מראות במסגרות עץ שונות, מראות בשילוב ויטראז', ועוד.  אנו באדר זכוכית יודעים לייצר כמעט כל מראה ובכל צורה כך שאתם תתנו לדמיון שלכם להשתולל ואנחנו נוציא לפועל את כל החלומות העיצוביים שלכם.

לחצו לסגירת התפריט