קלפות זכוכית

עיצוב בזכוכית

יש ללחוץ על כפתור העריכה

כניסה לאדריכלים

יש ללחוץ על כפתור העריכה

קלפות זכוכית לארונות מטבח

אין כמו שילוב של עץ וזכוכית ושמדובר במטבח שלכם, אתם מחפשים את הטוב ביותר.. באדר זכוכית תוכלו לבחור את הגוונים וההדפסים של זכוכית ארונות המטבח שלכם מתוך אלפי אפשרויות שונות. לא מצאתם?  לא נורא,  הביאו תמונה משלכם ותוך מספר ימים תוכלו ליהנות מארונות מטבח ייחודיים מחופים בזכוכית בדיוק כמו שחלמתם. אנו מייצרים את המוצרים שלנו במפעל ולכן נוכל להתאים זכוכית לכל ארון או דלת.

לגלריית עבודות לחץ כאן

קלפות זכוכית

קלפות זכוכית   

בכל הנוגע לקלפות זכוכית המאפיינים החשובים ביותר הינם איכות, עמידות ועיצוב. חברת אדר זכוכית בע"מ מבטיחה לכם את כל זה תחת קורת גג אחת.

קלפות הינן מרכיב פופולארי במיוחד בעיקר עבור מטבחים אך גם מעבר לכך. כאשר בוחרים קלפות חשוב מאד לבחור בדגמים איכותיים ביותר היות ויש לכך חשיבות בכל הקשור לתפעול נוח, עמידות ויציבות. קלפות עשויות זכוכית מועדפות ביותר בשל המראה היוקרתי, הנקי והמרשים. חברת אדר זכוכית בע"מ מאפשרת לכם לקבל מוצר איכותי ויפה במיוחד המבוסס על שנים של ניסיון.

קלפות זכוכית- היופי חשוב אך האיכות מעל לכל

קלפות הן סוג של ארון התלוי על הקיר במיקום גבוה יחסית. קלפות נפתחות כלפי מעלה בעזרת מנגנון מיוחד. באמצעות התקנת קלפות במטבחים ניתן לנצל את שטח המטבח לצורך פיתוח מקומות אחסון נוספים. אלו חשובים ביותר כדי למקסם את הפונקציונאליות של המטבח. קלפות יכולות להיות עשויות מחומרים רבים ומגוונים. אולם, הגדם המועדף והמרשים ביותר הינו קלפות עשויות זכוכית.

על קלפות זכוכית להיות חזקות במיוחד כדי לעמוד במקומן ללא פגע גם במקרים של טריקה חזקה של הארון, העמסת כלים עם משקל רב על ארון הקלפות וכן הלאה. הזכוכית מהווה מרכיב חשוב בהקשר זה. חברת אדר זכוכית בע"מ מספקת לכם זכוכיות מתאימות ביותר.

על הזכוכית של חברת אדר

חברת אדר זכוכיות בע"מ הינה חברת המפתחת, מעצבת ומאפשרת עיבוד וחיסום זכוכית ברמה הגבוהה ביותר. חברת אדר מתאימה את עצמה לסטנדרטים הגבוהים ביותר עבור קלפות זכוכית ויותר מכך, החברה מציבה לעצמה יעדים גבוהים ביותר גם בפן האופנתי של קלפות זכוכית. לכן, החברה מעצבת מגוון רחב של זכוכיות מתאימות וכולן ברמה הגבוהה ביותר הקיימת כיום.

למה לקנות אצלנו מוצרי זכוכית?

חברת אדר זכוכיות בע"מ מזמינה אתכם לעצב, לחזות וללוות את ייצור קלפות הזכוכית למטבח שלכם. יחד עם צוות החברה האיכותי תוכלו לבחור זכוכית מתאימה, להיות שותפים בעיבוד ובפיתוח ובמהירות לקבל אליכם הביתה את התוצר בליווי צוות מקצוענים לצורך ההתקנה. חברת אדר זכוכיות בע"מ היא חברה בעלת ניסיון רב, ותק וקהל לקוחות מרוצה ביותר. בואו לבחור יופי ואיכות גם יחד.