ייצור קלפות זכוכית

קלפות זכוכית חלביות

קלפות זכוכית חלביות

קלפות זכוכית בשילוב חיפוי קיר

קלפות זכוכית בשילוב חיפוי קיר

קלפות זכוכית מודפסות

קלפות זכוכית מודפסות

צור איתנו קשר

שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

טלפון

הודעה

 

קלפות זכוכית לארונות מטבח

הטרנד האחרון בעיצוב המטבח הוא קלפות זכוכית לארונות המטבח.  באדר זכוכית תוכלו להגשים את כל המשאלות שלכם בנושא עיצוב המטבח ולבחור את הגוונים וההדפסים מתוך אלפי אפשרויות שונות. לא מצאתם?  לא נורא,  הביאו תמונה משלכם ותוך מספר ימים תוכלו להנות מארונות מטבח ייחודיים מחופים בזכוכית בדיוק כמו שחלמתם.

קלפות זכוכית

בכל הנוגע לקלפות זכוכית המאפיינים החשובים ביותר הינם איכות, עמידות ועיצוב. חברת אדר זכוכית בע"מ מבטיחה לכם את כל זה תחת קורת גג אחת.

קלפות הינן מרכיב פופולארי במיוחד בעיקר עבור מטבחים אך גם מעבר לכך. כאשר בוחרים קלפות חשוב מאד לבחור בדגמים איכותיים ביותר היות ויש לכך חשיבות בכל הקשור לתפעול נוח, עמידות ויציבות. קלפות עשויות זכוכית מועדפות ביותר בשל המראה היוקרתי, הנקי והמרשים. חברת אדר זכוכית בע"מ מאפשרת לכם לקבל מוצר איכותי ויפה במיוחד המבוסס על שנים של ניסיון.

קלפות זכוכית- היופי חשוב אך האיכות מעל לכל

קלפות הן סוג של ארון התלוי על הקיר במיקום גבוה יחסית. קלפות נפתחות כלפי מעלה בעזרת מנגנון מיוחד. באמצעות התקנת קלפות במטבחים ניתן לנצל את שטח המטבח לצורך פיתוח מקומות אחסון נוספים. אלו חשובים ביותר כדי למקסם את הפונקציונאליות של המטבח. קלפות יכולות להיות עשויות מחומרים רבים ומגוונים. אולם, הגדם המועדף והמרשים ביותר הינו קלפות עשויות זכוכית.

על קלפות זכוכית להיות חזקות במיוחד כדי לעמוד במקומן ללא פגע גם במקרים של טריקה חזקה של הארון, העמסת כלים עם משקל רב על ארון הקלפות וכן הלאה. הזכוכית מהווה מרכיב חשוב בהקשר זה. חברת אדר זכוכית בע"מ מספקת לכם זכוכיות מתאימות ביותר.

על הזכוכית של חברת אדר

חברת אדר זכוכיות בע"מ הינה חברת המפתחת, מעצבת ומאפשרת עיבוד וחיסום זכוכית ברמה הגבוהה ביותר. חברת אדר מתאימה את עצמה לסטנדרטים הגבוהים ביותר עבור קלפות זכוכית ויותר מכך, החברה מציבה לעצמה יעדים גבוהים ביותר גם בפן האופנתי של קלפות זכוכית. לכן, החברה מעצבת מגוון רחב של זכוכיות מתאימות וכולן ברמה הגבוהה ביותר הקיימת כיום.

למה לקנות אצלנו מוצרי זכוכית?

חברת אדר זכוכיות בע"מ מזמינה אתכם לעצב, לחזות וללוות את ייצור קלפות הזכוכית למטבח שלכם. יחד עם צוות החברה האיכותי תוכלו לבחור זכוכית מתאימה, להיות שותפים בעיבוד ובפיתוח ובמהירות לקבל אליכם הביתה את התוצר בליווי צוות מקצוענים לצורך ההתקנה. חברת אדר זכוכיות בע"מ היא חברה בעלת ניסיון רב, ותק וקהל לקוחות מרוצה ביותר. בואו לבחור יופי ואיכות גם יחד.

קלפות זכוכית

לחצו לסגירת התפריט