מראות אמבטיה

סוגי מראות לאמבטיה

מראות אמבטיה - חיפוי קיר

מראות אמבטיה – חיפוי קיר

מראות אמבטיה מעוצבות

מראות אמבטיה מעוצבות

מראות אמבטיה שקועות

מראות אמבטיה שקועות

מראות אמבטיה

מראות אמבטיה הן מראות שימושיות מאד שמשמשות אותנו בוקר וערב למטרות שונות, בכל זמן של רחצה. אך כיום, מראות אמבטיה הן לא רק עניין של פונקציונאליות, אלא גם של עיצוב ושל יופי. כיום, מרבית האנשים משתדלים לעצב בצורה יפה את כל חלקי הבית, כולל חדר האמבטיה. מראות אמבטיה מעוצבות משתלבות היטב בסגנונות עיצוב שונים, ויוצרות מראה ייחודי וגם אופי ייחודי לחדר האמבטיה.

מראות אמבטיה – הסוגים השונים

מרבית המראות שמשמשות כמראות אמבטיה הן מראות בינוניות, שמיועדות לשקף את פלג הגוף העליון, או מראות קטנות שמשקפות את הפנים. מראות גדולות שמיועדות לכל הגוף נמצאות בדרך כלל בחדרי שינה וכדומה, ולא כמראות אמבטיה, אם כי בחדרי אמבטיה גדולים עם אמבטיון ניתן לפעמים למצוא מראות אמבטיה ארוכות. ישנן מראות אמבטיה פשוטות, שמגיעות במסגרת פלסטיק וישנן מראות אמבטיה מעוצבות בסגנונות ייחודיים, וכן מראות אמבטיה שנרכשות אצל זגג מקצועי. ככל שהמראה מעוצבת יותר ויוקרתית יותר, מחירה יהיה גבוה יותר. ההבדלים בין סוגי המראות מתמקדים בעיקר בגימור של המראה – סוג המסגרת והעובי שלה, מאפיינים מיוחדים של המראה כמו מראות קעורות או קמורות, וכן הלאה.

רכישה של מראות אמבטיה

כאשר רוכשים מראות אמבטיה, חשוב לזכור שמדובר במראות שמיועדות להיות בחדר בעל רטיבות גבוהה. לכן, מראות אמבטיה צריכות להיות בעלות הגנות מתאימות, ובעלות מסגרות עמידות במים. כאשר רוכשים, למשל, מראות אמבטיה עם מסגרת מתכת, חשוב לשים לב שמדובר ממתכת מסוג שאינו מחליד, על מנת למנוע פגיעה במראה ובניקיון של המראה. בנוסף, לעיתים קרובות מומלץ לשלב מראות אמבטיה עם פריטים אחרים, כמו ארון אמבטיה למשל בגב המראה, על מנת לחסוך מקום יקר בחדר האמבטיה. בחדרי אמבטיה קטנים עם מקלחון, המלצה זו חשובה עוד יותר. כך או כך, מומלץ לרכוש מראות אמבטיה בגודל הגדול ביותר שמתאים לחדר האמבטיה, מכיוון שמראות אמבטיה שימושיות מאד ונחוצות מאד.

צור איתנו קשר

שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

טלפון

הודעה

 

מראות אמבטיה – היופי שבהשתקפות!

מהו המקום שבו אתם מביטים במראה בתדירות הגבוהה ביותר? נכון, באמבטיה. מראות אמבטיה משמשות אותנו עשרות פעמים ביום, ולכן בחירה נכונה של מראות אמבטיה היא חשובה מאד.

מראות אמבטיה

לחצו לסגירת התפריט