כתובתנו – המלאכה 19 אזור התעשייה נתניה (ליד איקאה) חנייה חינם

התקשרו – 072-3308512

מעקה זכוכית למרפסת

עיצוב בזכוכית

יש ללחוץ על כפתור העריכה

כניסה לאדריכלים

יש ללחוץ על כפתור העריכה

מעקה זכוכית במרפסת – בטיחות מעל לכל

גרים בקומה גבוהה ורוצים להגביה את מעקה הזכוכית במרפסת השמש שלכם? מעוניינים להתקין מעקה זכוכית שקוף בגג על מנת לא לוותר על הנוף? באדר זכוכית יקשיבו לכם ויייצרו עבורכם את המעקה המושלם.

לאדר זכוכית ניסיון רב שנים בייצור מעקות זכוכית מזכוכית מחוסמת העומדת בכל התקנים המחמירים ביותר. אנו נלווה אתכם משלב הרעיון, דרך שלב המדידה ועיצוב המוצר ועד להתקנה איכותי על ידי המתקינים המנוסים של החברה.

בחירת מעקה עשוי זכוכית למרפסת היא בחירה נכונה רק אם הביצוע מופקד על הטובים ביותר. חברת אדר זכוכית בע"מ מבטיחה לכם את הטוב ביותר.

מגוון רחב של סוגי מעקות למרפסות קיים כיום בשוק העיצוב. יחד עם זאת, שוב ושוב בולטת הבחירה במעקה זכוכית למרפסת כבחירה הפופולארית ובעלת היתרונות הרבים ביותר. חברת אדר זכוכית בע"מ מזמינה אתכם ליהנות מאיכות ומעיצוב מובילים עבור מעקה זכוכית למרפסת. בחברת אדר תוכלו להיות בטוחים שבחרתם נכון עבור מעקות זכוכית הן מבחינת בטיחות והן מבחינת עיצוב.

יתרונותיו של מעקה זכוכית

למעקה זכוכית למרפסת הוא בעל יתרונות רבים על פני סוגי מעקות אחרים. להלן מספר יתרונות בולטים של מעקה עשוי זכוכית:

יתרון עיצובי

 מעקה זכוכית יפה יותר מאשר מעקה העשוי מחומרים אחרים- כמובן שטעם הוא עניין אישי ואינדיבידואלי. יחד עם זאת קיימים דגמים וחומרים שמועדפים על פני מרבית האנשים. כזה הוא מעקה עשוי זכוכית שנחשב לבחירה בעלת המראה היפה ביותר האפשרי עבור מעקה.

יתרון בטיחותי

מעקה זכוכית למרפסת עשוי כיחידה רציפה אחת. לכן, לא ניתן להשליך דברים בין יחידות שונות של המעקה והוא מספק הגנה משמעותית ביותר. מאפיין זה חשוב במיוחד עבור מעקה שנועד לאזורים עם ילדים.

יתרון השקיפות

השקיפות של מעקה זכוכית למרפסת מאפשר לבאי המרפסת לצפות בלי בעיה במה שקורה מעבר למרפסת בלי אף חסימה או ערפול. לכן מעקה מסוג זה מתאים במיוחד למקומות בהם יש נוף.

בנוסף, יכול מעקה זכוכית יכול לשמש כקומה נוספת על פני מעקה בסיסי עשוי בטון. באמצעות שיטה זו ניתן לאפשר הגנה מקסימלית באמצעות המעקה. כמו כן, ניתן לשלב אלמנט יפה במיוחד שמשדרג את המעקה הבסיסי הנתון.     

מעקה זכוכית למרפסת עושים באדר זכוכית

חברת אדר זכוכית בע"מ היא המקום המתאים ביותר לבחירת מעקה זכוכית למרפסת. הסיבה לכך הינה האיכות הגבוהה של מוצרי החברה, העיצוב המתקדם והיחס האישי. חברת אדר מנוהלת על ידי צוות ותיק ומנוסה המכיר היטב את התחום מכל כיוון אפשרי. לכן, לקוחות החברה נהנים מרמה מקצועית נדירה בגימור, בפיתוח, בעיצוב וליווי האישי של הלקוח.