כתובתנו – המלאכה 19 אזור התעשייה נתניה (ליד איקאה) חנייה חינם

התקשרו – 072-3308512

תיקון מקלחונים

מרבית האנשים מעדיפים להתקלח במקלחון ולא באמבטיה. אך מה קורה אם המקלחון מתיישן ומשהו בו מתקלקל? בשורות הבאות נסביר מה צריך לדעת על תיקון מקלחונים.

כמו כן, נסביר כיצד תחזוקה נכונה בשגרה, תעכב היווצרות בלאי טבעי וקלקולים שונים.

האם כל מקלחון מקולקל אפשר לתקן?

במידה ומקלחון נמצא בשימוש סביר, עדיין הזמן עושה את שלו ונזקי הזמן יופיעו לבסוף. על פי רוב, קלקולים נפוצים כפי שנציג בהמשך, ניתן לתקן בצורה טובה מאוד. 

במילים אחרות, תיקון מקלחונים יוכל לאפשר לכם להמשיך ליהנות מטקסי הרחצה היומיים, כמו במקלחון חדש ותקין שזה עתה הותקן. רק במידה והמקלחון נהרס באופן חסר תקנה, נשברו כמה וכמה רכיבים מרכזיים ובכל מקרה רוצים להחליף את סגנון המקלחון, כדאי לשקול החלפה בחדש.

קיימים סוגים שונים של מקלחונים, באיכויות שונות, רכיבים שונים ורמת הרכבה, כך שבבואכם להחליט האם כדאי לתקן את המקלחון הקיים או לשדרג אותו למקלחון חדש, בידקו מה נדרש לשדרג ומה העלות, כדי לבצע השוואה ולקבל החלטה מושכלת.

סוגים נפוצים של תיקוני מקלחונים

חשוב לציין כי כאשר אנו מדברים על תיקון מקלחונים, אנו מתייחסים לרכיבים מסוימים אשר נוטים להינזק לאחר זמן. הסוגים הנפוצים של תיקונים, שמתבצעים עם תוצאות מצוינות כוללים למשל:

  •           החלפת גומיות – אם גומיות האטימה כבר התיישנו, החלו להיקרע או נסדקו בשל התייבשות, ניתן להחליף אותן בחדשות. לאחר מכן, המים לא יברחו מתוך המקלחון וחדר הרחצה יישאר יבש כמו במקלחון חדש לגמרי.
  • תיקון צירים – כמו בכל דלת עם צירים, יתכנו מקרים שבהם הצירים יתעקמו או ישברו. במקרים הללו, איש מקצוע יוכל להחליף ציר יחיד או כמה צירים, באופן שיתאים לסוג המקלחון שלכם.
  • החלפת גלגלים – במקלחונים בעלי גלגלים, במידה והם ניזוקים וקשה לפתוח או לסגור את כנפי המקלחון, ניתן להחליף את הגלגלים הישנים בחדשים.
  • החלפת ידיות ומגנטים – במידה וידיות במקלחון ניזוקו, גם אותם אפשר להחליף. לאחר ההסרה ניתן להתקין ידיות זהות, דומות מאוד או כאלה שמוסיפות אסתטיקה חדשה יותר. במידת הצורך, ניתן גם להחליף את המגנטים הישנים או השבורים, בחדשים.
  • החלפה או תיקון דלתות – במידת הצורך ניתן אף להחליף דלת או כנף של מקלחון, בשלימותה. מובן שההתקנה והתיקון צריכים להתבצע בצורה איכותית ומדויקת, לקבלת התאמה מלאה.

תחזוקה נכונה תשמור על מקלחונים טוב יותר

כחלק מתחזוקה נכונה שוטפת של המקלחונים, רצוי תמיד לנקות אותם בחומרי ניקוי ייעודיים. הסרה וסילוק אבנית במקלחת, מפעם לפעם ניקוי המגנטים, ידיות, צירים. במידה ומזהים קלקול קטן, חשוב לתקן בהקדם, על מנת שלא ייהרס משהו גדול יותר. כמו כן, פתחו וסגרו את הדלתות בזהירות ולא בכוח. 

מקלחוני זכוכית זה אדר זכוכית

כשאתם קונים מקלחון זכוכית מאדר זכוכית אתם קונים מוצר ישראלי ישירות מהמפעל המיוצר עם זכוכיות מחוסמות בתו תקן ישראלי, ועיצוב בדיוק כמו שאתם רוצים והכל בהתאמה אישית ולפי מידה. כל זאת יחד עם ייעוץ וליווי מקצועי, מספקים לכם מעטפת אמינה ובטוחה.